bugün

hiç de hijyenik olmayan, o yağlı ellerini pis sakallarına bulaştıran ortaçağ topluluğudur.
https://streamable.com/ai2ceh

sünnetmiş bu yaptıkları. öyle diyorlar.

ulan artık tek tuşa basarak dünyanın öbür ucuyla haberleşebiliyor, dünyanın öbür ucuna bir şeyler gönderebiliyorsunuz, bunlar hala sünnet derdinde.

gelişmemiş organizmalar...
Fondaş medyaya göre endişeli muhafazakârlardır.
Midem bulandı kapattım.
Deve sidiği yok olmamış bu sofra. Arap deve sidiksiz yemek yemez.
sünnet diye pilavı el ile ye.
hacca giderken de uçağa bin. hacca giderken de deve at ile gitsene sünnet diyerek.
üstelik gavur malı yahudi malı diye coco-cola içme dök, ariel fairy deterjan kullanma ama gavurun yahudinin yaptığı uçağını kullan, klimasında serinle.

bu insanlara bakınca bunları her gördüğümde iyi ki bunlarla aynı dinden değilim diyerek allah'a "bunların dinine yoluna beni saptırma" diye dua ve şükür ediyorum.

Onlara, "Gelin Allah'ın indirdiği Kitap'a ve peygambere uyun" dendiğinde, "Atalarımızı üzerinde bulduğumuz yol bize yeter" derler; ya ataları bir şey bilmeyen ve doğru yolda olmayan kimseler idiyseler?

Onlar bir kötülük yaptıkları zaman: "Babalarımızı bu yolda bulduk, bunu bize Allah emretti." derler. De ki: "Allah kötülüğü emretmez. Allah'a karşı bilmediğiniz şeyleri mi söylüyorsunuz?"

Onlara: "Allah'ın indirdiğine uyun." dendiği vakit de: "Yok, atalarımızı neyin üzerinde bulduysak ona uyarız." dediler. Ya ataları bir şeye akıl erdiremez ve doğruyu seçemez idiyseler de mi onlara uyacaklar?

Dediler: "Ey Salih,! Bundan önce sen bizim içimizde ümit beslenir bir zat idin. Şimdi bizi babalarımızın taptıklarına tapmaktan mı engelliyorsun?Biz, doğrusunu istersen bizi davet ettiğin şeyden kuşkulandıran bir şüphe içindeyiz."
ekşi ekşi dede kokusu burnumu sızlattı amk izlerken.
Eleman 400% laz.
gerçek islam bu da değil...
mc donaldsta her masada görebilirsiniz.
Elçilere uyalım onların hayatlarından ibret alalım ne demek? Mesela bak Elçi muhammed bir karar alırken karar bir danışma mekanizmasindan geçiyor ve böyle alınıyor. Bu bir ibret. Mesela elci yusuf kendisini arzulayan kadına karşı koyuyor zina yapmamak için. Mesela tüm elçiler dürüst ve özü sözü bir insanlar, aynı zamanda hayatlarını cennet karşılığı satmış ve tek tanrıya adanmış insanlar. işte bu gibi şeyler elçilerden alınacak ibretler. Fakat bizim denyolar elçiye uymak denince gidip sakal bırakıyor sünnet diye. Ya da deveye biniyor falan.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.