bugün

geveze'nin dilimize kazandırdığı terim. tabi o elle yapılanından bahsediyorum. *
bunu en güzel telaffuz eden tarihin arka odasındaki uyuyan güzeldi. neydi adı?

ingilizlerin femine kategorisindekileri kodlama biçimidir.
masturbasyonun gizli adı. (bkz: çavuşu tokatlamak) (bkz: horozu boğmak)
sarhoş oldum da,
seni hatırladım yine;
sol elim,
acemi elim,
zavallı elim!

orhan veli.
az önce 31 çekerken bi videoyu gördüm, o videoya 5 yıl önce bakıp bakıp çekerdim.aradan 5 yıl geçmesine rağmen farkettim ki değişen hiçbir şey yok; ben yine elizabeth :( .
saygıdeğer yengenizdir.
onunda bir Elizabeth i var

http://www.youtube.com/watch?v=hQVILV52vgo
şanlı kraliçenin ne hallere düştüğünün belgesidir.
(bkz: jezebeth)
yurt dışında isim türkiyede mastürbasyon anlamına gelen kelime. türk dil kurumunca kabul edilmemiştir, çoğunlukla erkekler arasında kullanılır.
çanakkale savaşında yer almış ingiliz zırhlısı.çanakkaleden ağır hasarlarla geri dönmüştür.

edit:bilgi içerikli entry eksileyen arkadaşa selamlar.
ispanyollar hakkında doneler barındıran da bir filmdir.
gintama'daki insana benzeyen ancak beyaz penguen kostümü giyen renhou yaratığı. gerçek ismi eren olan bir general.

--spoiler--

kendisi konuşmayı yasaklayan renhou gemisi ana sistemine savaş açmış ve onu yenmiş ancak renhou ırkını evsiz bırakmıştır.

--spoiler--
Eğer ingilizler kraliçelerinin adının başka bir anlama(31) anlamına geldiğini duysalar, bu ülkeyi yok ederler.
Bize turkey(hindi) diyenlerdenseniz intikamımızdır hasılı...
Kraliçe elizabeth'in düğün pastası, 1947.

görsel
kısa bi süreliğine de olsa eski patronumun adı.
Argoda sağ el.
neden evlenmediğini soranlara benim ingilterede dengim yok dengim olarak dünyada osmanlı padişahı veya çin imparatoru var cevabını veren sırf evlenmedi diye ingilizlerce bakire kraliçe düşmanı ispanyollarca orospu kraliçe olarak anılan kral babasının kraliçe annesini öz kardeşiyle zina yaptı idam ettirince çocukken muhtemelen sıyırdığını düşündüğüm kraliçe.
Kendini ulaşılamaz kılarak, tüm ülke krallıklarındaki erkeklerin hayallerini süslemiştir. siyasi konumunu cinsel zevklerine tercih etmiş büyük bir liderdir. Şayet kutsal bakireliğini herhangi bir erkeğe hediye etmiş olsaydı, siyasi gücünü ve adına yazılan şiirleri kaybedecekti.
bolluk, bereket anlamına gelen ibranice kökenli kadın ismi.