1. 1.
  eski nickini değiştirmiş 9.uncu nesil türk halkının batılı ve modern yüzünü temsil eden azınlığa mensup olan,yazar. eski nickiyle beraber birçok başlığını ve entry ini kaldırmıştır,mevcut başlıkları ve entry lerinden tanıyanlar tanıyacaktır, sözlük serüveninde aslında yeni bir sayfa açmamış olmakla beraber,gereksiz ve deşifre edici entrylerini kaldırmış olan yazar, bundan sonra savunduğu değerleri,daha entellektüel ve verimli bir şekilde yazmak için gayret gösterecektir. edit: eski başlıklarına da devam etme kararı almıştır.
  2 -2 ... elitist beyaz turk
 2. 2.
  yazdıkları hem çelişkili, hem saygıdan dem vurup saygısızlığın daniskasını yapmış ama savunduğu bazı düşüncelerini de kısmen katıldığım yazar kişi.
  2 ... omelass
 3. 3.
  eski nickinin merak edildiği yazar.
  ... raskolnickov
 4. 4.
  Kendisi izmirin beyaz Türk pasiflerinden umarım milliyetçi değildir pis milliyetçiler hep bokunu bırakıp gidiyorlar.
  Edit: Şaka lan başlıklarına gülüyorum hemen savunma yapıyorsunuz. Fakat senden daha aydınım ne lan belki ben ilber hocayım nerden biliyorsun keko demek istediğim yazar.
  1 -2 ... selahattin demirtas
 5. 5.
  son başlıklarının konususex shop ürünleri olmuş ve birçok önemsiz gibi görünen ama sözlüğü çok çeşitli ayrıntılı hale getirecek, popülerliğini arttıracak konuda, kimsenin yazmadığı, tanıtmadığı şeylerle ilgili başlıklarıyla, sözlüğü gerçek bir sözlük kılma gayesinde olan, ibne, ve hadi ibneyi anladık, son başlıklardan bunu çıkarmış beyinsizler de,rum,ermeni dölü nedir ağa? senden daha türküm ey güzel kardeşim,senden daha aydınım, senden daha insanım ve sizin gibilere ayar vermek için buradayım, ayrıca izmirlide değilim.
  2 ... elitist beyaz turk
 6. 6.
  Penis dışında bir şey hakkında entry girmeyen yarrağa kafayı bozmuş yazar.
  2 ... tatardoktor
 7. 7.
  Hakkinda girilen son entry yarmiştir.
  1 ... inzaghigi
 8. 8.
  bu penis düşkünlüğü sanırım ankaralı olmasından ileri geliyor.
  ... bende elemana dedim ki
 9. 9.
  Penis ile bozmuş yazar.
  1 ... olgapavlovna
 10. 10.
  yine penis başlıkları sıçmaya devam eden yazar. kolay gelsin ne diyelim.
  1 ... karisik cerezdeki sari leblebi