bugün

Parası bittiği için dikkat çekme adına "tacize uğradım" taktiğini uygulayan kişidir.

Hiç şaşmaz,tanınan kadınların kaybolmamak adına uyguladığı gizli bir silahtır.

En son bir malum bir gazeteci buna benzer bir iftira atmıştı,tanığı da vardı he.foyası ortaya çıkınca rezil oldu.şimdi ortalıklarda yok,esamesi okunmuyor.
Şovmen.
Kendisini hiç izlemedim. Bu taciz meselesi nedeniyle kendisinden haberim oldu. Sahitler var dediği için olayı doğru kabul ediyorum.

Akıl sağlığı yerinde bir insan normal şartlar altında kimseyi gerçek olmayan cinsel saldırı suçu ile ifşa etmez.

türkiyede bir kadının çıkıp bunu yapması başlı başına bir deli cesareti göstergesi bile sayılabilir.

görsel

Bu açıklamayı da eklemek istedim. iddiaların muhatabı da iddialara cevap amaçlı yazılı bir açıklama yapmış. Esas mağdur benim demiş.
tacizin kanıtı mı olur sığırlar? rüşvet aldıysam belgesi nerede diye soranlar gibi bunlarda. kanıt neredeymiş. türk milletinin önündeki en büyük engel, yine türk milletinin kendisi yemin ederim. kendisini bir aşsa, geriye sorun kalmayacak.

t: taciz edildiğini iddia eden bir oyuncudur.
tacize uğradım ayağına prim kasan kezban feminist. bu millet bu oyunları yutmaz yavrum. başka yolla prim kas kanıt yok bir şey yok hem senin o saatte orada ne işin var.
ben bu kızı reha erdem in hayat var filminden sonra çok beğenmiştim. hem güzellik hem de oyunculuğu beni cezbetmişti.
bir şekilde kendisine ulaştım, arkadaş ortamında kahve, sohbet derken özel mesajlaşmalarda hal hatır soruşuyorduk. geçmiş vakit hatırlayamayacağım konu siyasete gelip ağır akp li olduğunu ve rte yi ilah gibi bana lanse etmeye çalışınca bye bye dedim ve engelledim.

şimdilerde taciz ile gündeme gelen oyuncu.
Kezo feministtir.
elit kesimin çocuklara koyduğu sikindirik isimlerden biri olarak kalmayan bir isme sahiptir.
12 Ocak 1994 istanbul doğumlu oyuncudur.
türk işi ellen page.
elimizde kaybolup gitçek bu kız. şimdilik fesbukta en fazla raslıyorum ama olsun, nice tits!
hayat var filminde gerçekten de çok muazzam takılmıştır. orhan gencebay'ın aklım takıldı şarkısını dinledim rahat bir hafta filmi izledikten sonra.
reha erdem in beş vakit ve hayat var filmlerinde de akıllara zarar oyunculuğuyla arz-ı endam etmiş şirinedir.
küçük kadınlar adlı dizi'de bilge adlı karakteri oynayan şirin kız.
ileride türkiye'nin kate winslet'ı olmaya aday genç ve başarılı oyuncu.
türk sinemasının ,genç yaşına rağmen, en iyi bir kaç oyuncusundan biri.
reha erdem'in son filmi hayat var'da oynayacak kucuk bir kiz.. oncesinde, yine erdem'in be$ vakit'inde oynami$ti. tv dizilerine de girdi gibi hatirliyorum bu kiz, emin degilim ama yine de.
reha erdem'in hayat var isimli yeni filminde başrol oynayan oyuncu adayı. aynı zamanda küçük kadınlar diye bir dizide oynamaktadır.
reha erdem'in 5 vakit filminde oynadığı yıldız rolüyle kendine hayran bıraktıran küçük kız.*
güncel Önemli Başlıklar