bugün

the girl next door cd'sının eskimesine neden olan sey.
(bkz: komşu kızı) filminden beri hastası olduğum hatun.
görsel
2004 yılındaki hali

görsel
2016 yılındaki hali.

hala çok güzel.
1.68 boyunda 30 kasım 1982 doğumlu mavi gözlü sarışın ve gerçek ismi Elisha Ann Cuthbert olan "24" adlı Tv dizide "Kim" rolünü oynayan fakat malesef 2004 yılında andrew keegan isimli elemanla nişanlanan güzeller güzeli gülüşüne hasta olunasıgelinen hatun
hatunlara soruyorum; afedersiniz ama bu hatunsa siz nesiniz lan?

cevap ver.

tanım: dünyanın en güzel hatunudur. bitti.
(bkz: ramazan ayında açılmaması gereken başlıklar)
yeryüzünde "fuck you" kalıbının ağzına en çok yakıştığını düşündüğüm insan üstü yaratık. *
(bkz: the girl next door)
5 charlize theron gücündeki insanötesi varlık.

edit: evet...öyledir.
bir bayan bu kadar mı güzel, çekici, seksi, sempatik.. olabilir dedirten..
insan üstü bir güzellik..*
öncelikle nickimin isim annesidir

gerçek adı Elisha Ann Cuthbert Pompis'tir. takma adı heesh'tir.
30 kasım 1982 Calgary Kanada doğumludur. 2 kardeşi vardır.
maalesf nişanlıdır *
eski bir ayak modelidir
snowboard, resim yapmak ve gezmek hobileridir.
meksika yemeklerine bayılır.

melektir,peridir,eli yüzü öpülesi varlıktır,beni nirvanaya ulaştırmış canlıdır. ve gördüğüm kadarıyla sözlükta baya hayranı vardır ki bu durum beni kıllandırmıştır.
(bkz: 24) adli dizide "kim bauer" roluyle babası "jack bauer" in basına paso bela acan muzur
amerikaya gidersem bir şekilde ulaşmak istediğim güzel kız. neden türkiyede yok ki böyleleri...
Gençliğinde dünyanın en güzel kadınıymış.Komşu kızı filminde iyi çıkış yakalamıştı ama devamı gelmedi.
ayakları çok güzel olduğu için bir dönem ayakkabı modelliği de yapan imrenilecek güzellikte bir kadın.
yalanası hatun kişi familyasındadır. the girl next door filmindeki tavırları pauselanıp saatlerce izlenesidir.
(bkz: sen insansan ben neyim ben insansam sen nesin)