1. 1.
    en az ingiltere, fransa, amerika kadar sömürgecidir. ''aşkım, karnım acıktı yermek yiyelim.'', ''aşkım, canım milkshake çekti, hadi içelim.'','' aşkım, sinemaya gidelim.'' bütün teklifler ondan gelir. sanırsınız ki hesabı kendi ödeyecek, sinema biletini o alacak. lakin, daha elini cebine attığı görülmemiştir. akrep falan yok o cepte, tarantula var mını sikiyim.

edit: hele film arasında mısır, kola istemiyorlar mı... ah ulan, ah.
    11 -1 ... fidelio
  2. 2.
    maddiyat olarak zorda olan kız arkadaştır. üzerinde fazla durulmaması gerekir. arkadaşsınızdır * bu tür durumlarda da paranın muhabbetinin edilmemesi lazımdır.
    ... mechanix
  3. 3.
    zaten hem verip hem para veren görülmemiştir. çok para saçan da çoğu zaman vermemiştir. *
    5 ... pitikare
  4. 4.
    başka hangi ülkede olduğunu bilmiyorum ancak bizde olan bir gelenek.kesinlikle erkek adam öder hesabı,kıza hesap ödetilir mi vs.artık bıraksın bu düşünceleri beleşçi kızlar ve maço erkekler.tamam çocuk trilyonerdir,parası boldur,kızın durumu ona göre iyi değildir,o zman ödesin.aynı ekonomik seviyede olan çiftler bence ortak hesap yapmalı.yarı yarıya ya da bazen bir bazen diğeri ödeyebilir.almanyada alman kızlar türk erkeklerle sevgili olmaya ya da evlenmeye can atıyorlar,türk erkeği kadını çalıştırmaz onun parasını yemez falan diye düşünülürmüş.hani türkler hafiften maçodur ya.bence hayat müşterektir.
    ... vicky
  5. 5.
    sevgili değil, gerçekten sadece "arkadaş" sa binbir türlü küfrü hak edendir. diğer türlü zaten sokturmasına sokturmaz isteyen genç fakat,

şöyle bir durum oldu geçenlerde. materyalist imam ve üç erkek arkadaşı bir kafede toplanıp daimi zevkleri nargileyi nane-limon formatında ikişer tane (iki kişye bir tane dönüşümlü düşecek şekilde, e malum öğrenciyiz.) sipariş eder. Yarım saat bir saat kadar takıldıktan sonra önceden randevukaştıkları kız "arkadaş"ları da gelir kafeye. Fakat o da ne, bir davetsiz misafir! Kızcağızlarımızdan biri yanında hiçbirimizin tanımadığı sevgilisini de getirmiş. E tamam kardeşiyiz bi yerde tanışalım enişte beyle ama yok. Ne "arkadaş" tanıştırır ne sevgilisi der "ben haluk meraba". Gidip yan tarafta farklı bir masaya oturur bu iki şahıs. isminin haluk olduğunu da sonradan öğrendik ha. neyse efendim, biz nargile başı 10 tl'den 4 kişi 20 tl nargile parası ve 4 limonlu sodaya 1.5'tan 6 tl vermişiz, 26 tl'ye 3-4 saat kafede muhabbet edicez işte. E kız kısmısı durur mu? uzattık menüyü önlerine atladılar hemen. Frappe diye bişey istediler, bir bardağı 7 tl. Bir bardak lan, bir ! 3 kızcağızımız aldı bu frappeyi yudumluyor, bir yandan da "ay beğenmedim bunu starbucks'taki daha güzel" diye yorumlamalar yapıyorlar kendi akıllarınca. işin sinir bozan yanı yarısını bile içmeden bırakıyorlar ve "biz bu kadar izin alabildik gidicez" diyip ayaklanıyorlar. ayaklanırken de yanında sevgilisini getiren ne derse beğenirsin? "ben ödemem!" ne demek lan ben ödemem? ulan hadi diğerleri neyse, bir yere kadar. senin yanında sevgilin var lan? O şerefsiz elini cebine atmıyor, senin içtiğini o dallama ödemiyor... Ben niye ödiyeyim? Mal mıyım lan ben_? Elini cebine atmayan kız arkadaş olur da bu kadarı da olur mu lan? Şerefsiz! ibne!
    1 ... materyalist imam
  6. 6.
    cebinde akrep, tarantula ve bilimum börtü böcek olan kız arkadaştır.
    ... rot balans
  7. 7.
    çok düşük bir ihtimal de olsa elini cebine attırmayan bi erkek arkadaşı vardır. ( hatunu ancak bu kadar koruyabildim )
    ... yamuduk
  8. 8.
    "aaa hayatım param yokmuş, sen öder misin?" denilip dükkandan çıkılmalı ve suratı izlenip izlenip gülünesi kızdır. hak ederler ama.
    ... nightist
  9. 9.
    benim böyle bir arkadaşım vardı valla her zaman erkek arkaşımın yanına giderken yanıma 2 lira alırım nolur nolmaz diye derdi bundan beteri yoktur heralde.
    ... overblack
  10. 10.
    cüzdanı çantasındadır. hemen panik yapmamak gerek.
    2 ... igra