bugün

aslında her mastürbasyon olayının içindeki acı gerçektir. soruyo musunuz lan hiç 's.kebilir miyim?' diye. izinsiz yapılan bu davranış da tecavüz'dür işte. * *

(bkz: elizabeth e pişman mısın diye sormak)
(bkz: eline vermek)
(bkz: el istismarı)
(bkz: iki eliyle grup yapmak)
(bkz: geline tecavüz etmek) *
allahım ne yaratıcı ne düşünce ürünü bi başlık. adam gelmiş kaç yaşına, hayatta neler yaşamış görmüş amma velakin aklına gelen bu; osbiri yeniden isimlendirmek! hayır anlamadığım, tecavüz zorla yapılan bir eylemdir. senin elini sen zorla düzemeyeceğine göre senin iraden ve isteğin dışında biri mi tutuyor elini de osbir çektiriyor alete anlamadım ki?!

format gereği tanım: bildiğin osbirin zorla! yapılanıdır!
sevgili elizabet
seninle yaşadığımız anların sıcaklığı hala içimde senin o kıvrımlarının bana yaşattığı anlar
tarifi imkansız
şimdi sana soruyorum benimle iken yaşadıkların gerçek miydi yoksa sadece zorunda olduğun şeyleri mi yaptın.
elizabet bu konuşma sonrasında her zaman ki gibi sessiz kalmayı tercih eder...
evet elizabet evet bende öyle düşünmüştüm bende seni seviyorum
yeni bir fantezi duydum şimdi sana tecavüz edeceğim fantezi gereği sende kurtulmaya çalış ki karşılıklı zevk alalım...
töbe gontunuyet.
(bkz: başlık yoluyla beyine tecavüz etmek) *
lise çağlarında ergenliğe yeni girmiş veletlerin ışığa gitmek için kullandığı yol.
(bkz: karını elinle aldatmak)
girilen entry'ler, elin istemi dışında bir müdahaleye maruz kaldığını ifade etse de, şahsım aksini düşünmektedir. tecavüz dediğin bir kez olur ve tecavüz edilen bu olaydan ders aldığı için tecavüz kokan tüm ortam ve gelişmelerden uzak duracaktır. hal böyleyken, yıllardır çiftler arasında yaşanan düzeyli birliktliğin, tecavüzane bir şekilde icra edildiğini söylemek en hafif tanımla; edepsizliktir.
x: s.kebilir miyim?
y: ...
x: dayanamıyorum ben tecavüz edecem.
fıyk cuyk krap şubap
x: vay ibne! beş tane kukusu çıktı lan.
(bkz: bildiğin osbir)
(bkz: elizabeth e mahkum olmak)
yasal olan tek tecavüzdür. etik değil o ayrı.
(bkz: kendi kaşındı)

mecaz değil olum, harbiden kaşındı.
güncel Önemli Başlıklar