1. 1.
  türkiye'de sıkça yaşanan durum. rock müzik yaptığını iddia eden bir çok sanatçı için geçerli olan durumdur. rock müzik dediğin bir kültür işidir. gitarla olacak iş değildir.
  2 ... megabyte
 2. 2.
  özenti gençlik diye hitap ettiğimiz kişilerin yaptığı bir olaydır. doğru genellemedir.
  ... hostalliance
 3. 3.
  (bkz: kendini rock yapıyor zanneden sanatçılar)
  ... megabyte
 4. 4.
  daha beteri, eline gitar alıp çaldığı tek şey -ki onu da çalamıyor bahsi geçen arkadaş- "knocking on heavens' door" olan, gelip size kaliteli müzik dersi vermeye çalışan insandır. yıllardır müzikle uğraşıyoruz burda amk. sen 2 ay önce eline aldın gitarı, biz daha önceden gitar da çalmış yılların davulcusuyuz amk!

  marilyn manson falan dinleyince gelip bu nasıl müzik zevki falan diyor, eskiden skrillex türü saçma sapan elektronik müzik dinleyen arkadaş. önce launchpad alıp beceremeyince gitar alan arkadaş. 2pac falan dinleyip bunu saçma salak övmeye çalışan -ki asla hip hop dinlemememe rağmen, en kalitelilerinden biri 2pac'tir, adam gibi dinleyene de saygım vardır.- arkadaş.

  2- 3 aydır gitar var elinde, gelip slash muhabbeti yapıyorsun, sorsan ozzy, lemmy kilmister; black sabbath, motörhead, metallica falan rock porn. bide üzerine üstlük elektro çalan gitarcısın amk, git rock falan dinle, raple ne işin var?!
  1 ... darknessoldfriend
 5. 5.
  Gitarla sadece rock parçaları çalınmadığını bilmenizi isterim.
  1 ... paperstreett