bugün

elime erkek eli degmedi şeklinde etrafta dolaşan, taliplisi bol olan, kendisini naza çeken, temiz aile kızı olarak adlandırılan kız.
(bkz: evlenilecek kız var eğlenilecek kız var)
(bkz: yalan soylemeyi beceremeyen kız)
istanbul da sayıları günden güne azalan,kalanlarının koruma altına alınması gereken kız türü.
poposuna ve sair yerlerine değiyordur...
el değmeden iade.
yaşı ilerlemişse bir hastalığı olduğu düşünülen kız türüdür.erkeklerden korkma, nefret etme gibi duygular yaşıyor olabilir.bir de aile zoruyla tanımadığı biriyle evlendirilirse ilk geceden vajinismus olasıcadır.yazıktır, günahtır.
otobüs dolmuş kullanmayan kızdır.

adam:o tarafta tutacak yer yok buyrun burdan tutun isterseniz.
kahvekremasi: yok gerek yok teşekkürler..
(dolmuş fren yapar, kahvekremasi sarsılır.)
adam: durun ben sizi tutayım.
kahvekremasi: yok aman! ben kendikendime düşerim..
elini klavye ve mouse ikilisinden ayıramayan kızdır. ellerini klavye ve mousedan ayıramayan erkeği bulduğunda elleri klavyede birleşebilir.
(bkz: msn messenger)
(bkz: eline kız eli değmemiş erkek)
(bkz: pozitif ayrımcılık)
hayatın zevklerini tatmamış kız.
evlenmek için ideal olan kızdır..
Buyuk yalan söyleyen kız modeli.Ne diyelim hayirlisi herkes için.
kız oğlan kız.
bulunmaz nimettir. hemen eline verilir. kalkan burnu indirilir. konusamayacak halde oldugu yerde bırakılıp kacılır yurdum hayvanları tarafından.
anne rahmindeki kızdır.
bireysel tercihidir, kimseyi ilgilendirmez başkalarının eline yada başka uzuvlarına yapacakları temaslar.bunlardan biz sorumlu değiliz, ilgilendirmemektedir bizi...
aynı zamanda da elleri haricinde her uzvuna cümle arkadaşların temas ettiği insanların tercihleri de bizi ilgilendirmez, kendi tercihleridir ister elletirler isterlerse belletirler... eleştrmek bize kalmamıştır.
(bkz: yalan)
evlendiğinde erkek eli de dahil bir çok şeyi değecek olan kızdır, strese girmesindir.
bir kız bunu söylüyorsa inanılmamaması gereken söz öbeği...
(bkz: savaşçı prenses zeyna)*
''hassiktir'' dedirten söz.
aradığınız kıza şu anda ulaşılamıyor, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz..
cinsel tercihini hemcinslerinden yana kullanmıs kız da olabilir.
eli hariç her yerine erkek değmiş olabilir.