bugün

kimilerinin haklı istediğir.
sen de benim gibi 18 yaşında olup eline kız eli değmemiş olsa nasıl bi kız arardın?
imkansız olmayandır.
imkansıza yakın olandır.
insanoglu ne isteyeceğini bilmiyor. kari kiza bakarken aklindan neler gectigi malum, ama erkek eli degmemis kiz ariyor. mumkun mu ya?
allah'ın çok büyük bir lutfudur.

çoğu kişi için geçerli olan sıfır gözüken ikinci el kızlardır. doğan görünümlü şahin gibidirler. bir ara bekaretleri beyinlerinde yaşadıktan sonra artık yitirilen bekareti çaktırmadan varmış gibi yaparaktan kendilerini alıcılarına kakalarlar.

eline erkek eli değmemiş kız aramak, her iffetini korumuş, iffetli erkeğin yaptığı şeydir. bulmak ise dünyadaki en büyük madeni bulmak demektir.

fakkat uludağ gibi bir ortamda takılan bir erkekse bulan kimse, bu kızın eline başka kızların değmiş olmasından, hemcinsleriyle yiyişmiş olmasından da hafiften bir tırsıntı yaşayacaktır bu erkek.

nasıl bir hale soktunuz lan beni...
https://www.youtube.com/watch?v=3Ta8bJ27L1E

edit: 00:35-00:50.

--spoiler--

elleşmicek, tokalaşmicek, kimseyle yani.
ben elleş dediğim adamla elleşicek.
insan kardeşiyle elleşir.
kalkıp yabanciyla elleşmicek.

--spoiler--
evlenene kadar onu bulan erkek de eline değemez. ona göre.
Dünyada böyle bir şey isteyeni düymadim, Sadece orta dogu şempanze altı varlik istiyor bunu. Ama yazara katiliyorum böyle insanlar halen tonla var ülkemizde.
istedikten sonra bulunabilecek kızdır. yanlış yerde ararsan bulamazsın tabi.
türkiye'de yaşadığınızı unutuyorsunuz. kaç tane aile baskısından sevgili yapmaya korkan kız var bilseniz..
güncel Önemli Başlıklar