bugün

kız havalı bir şey değilse bu durum sayesinde gözüne bile girebilirsiniz ' vay be annesine yardımcı oluyor ' kızlar yaşlıları,ailesini seven erkekleri severler.
o kız sana yardım etmeyip geçip gidiyorsa bırakın gitsin denilecek kadardır .
iki kelimeyi doğru düzgün yazmayı beceremeyen birinin, normal bir şekilde çöp atması beklenemezdi.
kızda bir sıkıntı yoktur efendim.
bir de saçlar yağlı ve üzerinizde yemek lekeleri olan bir pijama olmazsa yeterince rezil etmeyecek olaydır.
Elinize ayağınıza kramplar girdiği andır. Zorla tebessüm ettiğiniz gibi bir yandan çöp için hızlanır bir yandan da ne yapsam diye düşündüğünüz andır. Eğer ki poşet yırtılırsa... (bkz: ha siktir)
çöplerden topladığım bu mavi kapaklarla engelli kardeşlerimize tekerlekli sandalye falan filan * denilebilir.
rezil olduğumu düşünürüm.
Kızın size olan sevgi seviyesini anlamanız bakımından güzel bir firsattir. Duruma vereceği tepki sizi ne kadar sevdiğini gösterecektir.
o kokuyla kızı büyüleyebilir kendinize daha kolay aşık edebilirsiniz. ayrıca o kokudan o poşetten utanmayıp kıza yanaşmanız size kızın gözünde ayrı bir sempati katmıştır.
görüntü olarak hoş değildir. ama her çöp atanda çöpçü olmuyor.
utanılacak bir şey değil; yere çöp atarken karşılaşmaktan yeğdir. şahsen ben bir erkeği elinde çöp poşetiyle görsem bundan kötü bir mana çıkarmam; fakat yere çöp atan bir erkek insan değildir benim için. he bir de hemen heyecanlanmayın, sapım ben, burdaki hoşlanılan kız durumunda olmam zor yani. empati yaptım.
çok boktan bir durum olarak tabir edilir.
kızla bakıştıktan sonra çöpü kamyonun arkasına atıp şöföre devam et denilir sonra hızla arkadaki basamağa zıplanıp demirden tutulur.
bahtsızlığı gösteren bir hadisedir. sen o kadar arabalardan in ne biliyim bin, sıtarbıksa git, sahildeki potalarda 3lük at löpçük diye girsin, bi an gaza gel fastfood restaurantında 5 lira bahşiş bırak. yaşlı teyzeye yardım et pazar poşetlerini taşı, küçük bi çocuk yola fırlarken koşup onu yakala ama ama ama hoşlandığın kız bütün bunları es geçip seni içinde 8-10 tane dobi şişe bira olan simsiyah çöp poşetini şangır şungur çöpe atarken görsün. nasıl merhaba dersen de şimdi. hayat bazen çok gangnam style beyler.