1. 1.
  adı konulamaz, şerefsizlikte çığır açmış pezevenklerdir. hava için yapıyor ama göt her an elinden kaçıp birini parçalama ihtimali ya? khk ile yasaklanmalıdır, ciddiyim.
  63 -2 ... adask
 2. 2.
  aynen öyledirler.
  9 ... birsabahgelecekkardanaydinlik
 3. 2.
  Genelde ezik, sünepe, asosyal, özgüven sorunu olan tiplerdir bunlar efendim. Saygınlık kazanmak, toplum tarafından onaylanmak gibi kaygılarından kurtulmak için bu hayvanlardan medet umarlar. Aslında Acınacak haldedirler yani.
  12 ... sodomlu
 4. 3.
  Bu hayvanlar illa birilerini parçalayacaksa sahiplenip gezdiren olospi çocukları parçalasın. Bir magandalık yapıp insanları vuranların bir de pitbul gezdiren şerefsizlerin geçmişini silkeyim.
  8 ... erbolatbatur
 5. 4.
  hiç değilse bile diğer insanlara korku salan, onları tedirgin eden değişik insanlardır. elinde tuttuğu köpek sayesinde güç sahibi olduklarını zanneder bu zavallılar.
  ... bir istasyon insani
 6. 5.
  bilindiği kadariyla yasaktir. pittbul agizliksiz gezdirilemez. sikayet merciini tam bilmiyorum ama emniyete bi danisin.

  bu pitbul baska kopege benzemiyor. cidden vahsi. sahibini anliyorum tamam seviyosun sana sariliyo seninle oynuyo vs. ama cocuklara diger kopek ve insanlara bi firsatini bulsun bakim.oyle normal kopek gibi hirlamaz durup durup kapiverir. hirlamasi bile korkunc lan hayvanin.
  7 ... bnibnibhtrni
 7. 6.
  Pitbull dolaştırma kurallarına uymayan onozbu çucuklarıdır ki; Ağızlık ve zincir kullanmamanın cezası 80TL. olan ülkede suda balık, havada kuş kadar çokturlar.
  Bu hayvanların neredeyse tamamı sorunlu, kıro ve onozbu evlatları tarafından sahiplenilir. Üretilmeleri ve satılmaları yasakken ulan ben daha dün çarşıda yavru gezdirene rastladım.

  Önündekine değil elindekine güvenecek kadar zavallı oospu çocuklarıdır hem de. Bak sinirden 'R' çıkmadı.
  8 -1 ... non andrea
 8. 7.
  Düşüncesiz ağır Şerefsiz tipdir. Çok meraklıysan vahşi hayvanlara Git ormanda yaşa amk.
  3 ... elvis presley
 9. 8.
  Kelleleri vurulsa üzülmem tipi orospu çocuklarıdır. Köpekten zerre korkmam en sevdiğim hayvandır ve en vahşilerine bile yanaşmışlığım var. Ama korkan insan da var ve bu pitbullun sağı solu belli olmuyor. O hayvan çıldırırsa başta sahibi denen orospu çocuğu korkar. Ulan şehirde ne pitbullu? Kimden koruyacak seni at kafalı? Ayrıca sevsen sevilmez bi hayvan. Amaç ne o zaman?
  8 -1 ... yok herif
 10. 9.
  bağcılar, esenler gibi varoş semtlerde karşılaşma ihtimaliniz yüksek olan insancıklar (!)
  4 -1 ... bayanbonit