bugün

fakirliğin ilk iki şartını tamamlamış ve güldüren insandır. yağmur yağsa da m3 cabriomuzla ıslatsak şunları durakta.
ben şok poşetleriyle koşuyorum. lcw pahalı la.
herkes istediği yerden alışveriş yapma özgürlüğüne sahiptir. insanları böyle yaftalamanin ne faydası var. bilakis lcw dan alışveriş yapan nice zenginler gördüm.
Fakir olmama rağmen güldüğüm fakirdir.
Çetinkaya poşetiyle koşmuşluğum var. Fakir altı bir sınıfa giriyorum sanırım. Yerimi tam kestiremedim. *

Bu arada LCW son yıllarda tasarım çizgisini epey yükseltti. Ürün segmentlerini de geliştirdi. Fiyat/Kalite performansı da gayet yerinde.
90'lı yıllarda elinde LCW poşeti olan adama ayrıca bir saygı duyardık, lcw bir zamanlar kalite anlamına geliyordu...yazık ettiler güzelim marka imajına...

fakirlik, zenginlik konusunda gelirsek...

topraktan geldik yine toprağa gideceğiz...ey insan oğlu, o bedenin içinde bok taşıyorsun, bu kibir kime ?
O fakirin ilerde parası olsa bile yine fakir davranır alışmış kudurmuştan beterdir.
Siyah poşetle koşuyorum ben hep.
Hem içi görünmüyor. Bu sayede bazı elitler poşetten şüphelenip bana yol açıyor koşarken.
Fakir halimle seviniyorum, fakir de olsam farkedilmek, önemsenmek güzel bir duygu. Siyah poşetlere sevgiler.
Bazen gerçek fakirin kimler olduğunu unutup istemsiz bir şekilde gözümüzü çevirdiğimiz, cebi boş yüreği zengin insandır.
Bu fakirler yağmurlu havada da aynı poşeti kafasına takarak yürürler. Tabi ben de Godox 101cm Box kombili şemsiyemin altından bunlara bakarak kahkaha atarım.
ekonomisini ve toplu ulaşım aracını tercih eden kişidir. koca götünü koltuğa yerleştirip sıçmaya bile arabasıyla giderek trafiğin sıkışmasına neden olmazlar en azından. benim de orta hallice bir aracım var ama yeri gelince sıkışık ve park etmek için uygun olmayan yere ulaşmak için toplu ulaşım aracını tercih eder icabın da otobüsü kaçırmayayım diye koştururum. bu böyle olmalı bay gotikler.
Otobüse yetiştiyse sorun yok.