1. 1.
  çok utanç verici ve sakat bir durumdur. kadın halden anlayan insaflı biriyse bozuntuya vermez. ama erkeklerin pek sallamadığı çirkef mahalle karısıysa ortalığı ayağa kaldırabilir, yetişip gelen esnaf krizin stresini atmak için fırsat bu fırsat deyip ağzınızı yüzünüzü kırabilir. eşşek sudan gelene kadar zopa yiyebilirsiniz.amman dikkat efenim.
  6 -3 ... mermer
 2. 2.
  - pardon elim dotunüze çarptı.
  + önemli değil götü kurtardım ya.
  14 -1 ... susarsam konusmam
 3. 3.
  kadın tanıdık değilse kaçmayıp yargılanmayı beklemek gerekir.
  ... david addison
 4. 4.
  (bkz: bi bi)
  1 ... t bag
 5. 5.
  bazen de bu çarpma işini kullananlarla karşılaşırsınız. tutup kafasını tavuk gibi koparmak gerekir bu gibilerinin. annesi yaşında kadına sulanan sapık tipler* kişisel infaza uğrayabilir.
  ... feniletilamin
 6. 6.
  (bkz: götten bahsedip göt demeye çekinmek)
  4 ... edit akbayram
 7. 7.
  g.te gelinen durumdur çoğu zaman kaçışı olmaz tabi bu elin yanlışlıkla çarptığı kadının g.tüne göre değişir.
  ... giordanobruno
 8. 8.
  elin yanlışlıkla bir kadının kalçasına çarpması olayını elin kadının götüne değmesi olarak algılayan insanlar olduğu sürece, her kadın için zor bir durumdur.
  1 -1 ... der meister
 9. 9.
  kadınları ne kadar sinir ettiği hesaba katılmadan yapılan harekettir.
  -1 ... statik smiley
 10. 10.
  toplu taşıma araçlarında karşılaşılabilir bir hadisedir. asla türk kadınlarının kocaman poposu var demek istemiyorum, muhtemelen erkeklerin boyları kısa, bu sebepten zaman zaman bu iki organ birbirine temas edebilir. (bkz: murphy yasaları) mühim olan çarpışma anının akabinde eli olay yerinden çekmektir. zira bu bir trafik kazası değildir, polis beklemeye hacet yok. sen erkek olduğundan halkın vicdanında sekizde, sekiz suçlusun. elini hiç bir şey olmamışçasına çekecek ve bozuntuya vermeyeceksin. * *
  2 ... celsus