bugün

Dün arkadaşları tarafından dovulme anlarını izledim kanım dondu.bu nasıl bir gençlik .
2 dandirik olayda z kusagi harika gencler bomba gibi diyenler gorsun z kusagini dedigim rezalettir.
Erkek kavgası nedeniyle arkadaslarını dövmüşler ve sonra uçurumdan attıkları iddia ediliyor. Yaşları 15. Bu ülkenin insanlarına vicdan aşılamaları lazım.

https://mobile.twitter.co...tatus/1410088268041969666
ben yorum yapmayacağım. sadece ders alınması gereken bir olay gibi bakıyorum o kadar çok karşılaştım ki bu tarz olaylarlar artık duygusuzlaştım bir cinayet büro amiri kadar duygusuzlaştım.

arkadaşları döverek öldürmüşler. sonra salınmışlar ne olacaktı içeri mi gireceklerdi.

yakın zamanda içeri girerler umarım cezaevlerine oğlanlar ve kızlar lazım.

siz siz olun arkadaşlarınızı düzgün insanlardan seçin.
bu ülkeyi z kuşağı kurtaracak len aq.
Arkadaş cevresinin ne kadar önemli olduğunu bir daha gözler önüne seren cinayet. Bunlar simdi 15 yaşında bu haldeler bakıyorum vicdan yok merhamet yok, o nasıl bir dayak ardından yalandan ağlamalar nasıl korkunclar yaa. Iste sonra izliyoruz kendi cocugunu öldürenler, taciz tecavüz edenler, parayla satanlar. Biliyor muyuz nasıl bir gençlik cocukluk yasadılar, buyrun geliyor iste gümbür gümbür.
Evet, halen daha Z kuşağı ülkenin kaderini belirleyecek diyoruz.
Daha önceki kuşaklar iki üç tane siyasetçinin gazıyla senelerce birbirlerini öldürdüler, sağ sol kavgalarinda faili meçhul kalmış cinayetler yaşandı. Bıyık şeklinden çıkan kavgalar oldu. Başka köyden geleni döven köylüler vardı MK.

Tüm bunları unutup "ama Z kuşağı ehe mehe" demeye gerek yok. Bakış açıları apolitik olduğu için mevzuları da farklı haliyle.