bugün

Seni de Unutmadık merak etme.
(bkz: elime iş istiim) with cello and drum
kul hakkı yemeyi seven türbanlı müslümandır.

tipik bir siyasal islamcı örneği.
Thy zarar açıklamış.
Kendisi maaşını eksiksiz alıyordur.

Sakal ve bıyık ile.
dolar 7.50 olmuşken aklıma gelen damat berat sayesinde torpil patlaması yaşayan şahıs.

kendisi müdürlüklerden müdürlük beğenip birkaç e postayla istediği müdürlüğe yerleşmiş ve mis gibi maaşları almaktadır.

acaba geceleri rahat uyur mu? ar damarı, vicdan ?

https://twitter.com/AkpCo.../1229148000506777600?s=19
damat bakan ile olan mailleşmeleri ile tanıdığımız bir ünlüdür. azminden dolayı thy ye atanmıştır.
terfi kovalamayı izzet-i nefis sosuyla yaoan civanmert arkadaş.

hem ağlarım hem giderim hesabı.

vay diley.
tatlışko naber ya? bu korona mevzuu en çok sana yaradı ama ben buradayım. Sen sıfır liyakatle orada olduğun, türkiye'nin en büyük şirketinde aylık 48 kağıt mayışla fink attığın sürece ben buradayım. hadi bakalım.

küfür ve beddua ile.
kul hakkı yiyen bir süslümandır.
Madem eğitimi o kadar iyi idi ne diye 200 tane mail atmadan o konuma gelemedi? Bırakın bu işleri. Yalakalık yapıcam diye bu kadar düşmeyin.
torpille belli mevkiye gelmiş sıradan insandır kendilerini sağcı olarak gösterirler oysaki oturdukları koltuklarda tüyü bitmemiş yetimin hakkı vardır...

selam ve dua ile,
aldığı eğitim sözlüğün tümünü üstüste bindiren kadın. mailleri atmadan da oraya gelirdi zaten.
ablacım günaydın. yeni haftaya yine seni düşünerek başladık.

umutlu bir hafta. umuyorum ki bir gün sen ve senin gibi hak yiyicilerden hesap soracağız, o günler gelecek. unutma.

salam ve sucuk ile.
Yalakalık nedir, nasıl yapılır, incelikleri nelerdir, bunları bize öğreten canlı.

Bu canlı, kendi ağır torpilli olduğu için büyük ihtimalle akrabasına kaynına da torpil yapar .
Yav bi yetime yardım etmişler işte ne kıskanç fesat insanlarsınız yav. Hem bak bu sayede mezun kariyeri bakımından harvarda kafa çakan bir eğitim kurumumuz da var dünya çapında.
Kırk bin ve sekiz bin ile ..
Selam ve dua ile yetim ablam benim, gunaydin.
Torpille geçtiği pozisyonu , gerçekten hakeden birinin hakkını çalan kişi.
torpille belli mevkiye gelmiş sıradan insandır kendilerini sağcı olarak gösterirler oysaki oturdukları koltuklarda tüyü bitmemiş yetimin hakkı vardır...
Lse değil imperial college da master yapmış. Eğer zamanında babamın çok parası olsa idi ben de gidebilirdim ha burslu ise cıkarsın vursun kafamıza da görelim ve özür dileyelim.

Hakeza bu arkadaşın bu göreve gelmesinin meşru ve niteliklerine uygun olduğunu düşünen varsa niye maliye bakanına yüzlerce mail attığına da bir açıklama getiriversin bir zahmet.
Bilenler bilir Kartal Anadolu imam Hatip lisesi Türkiye'nin en kaliteli liselerinden biridir. Buradan mezun olan gençler yine Türkiye'nin ve Dünya'nın en saygın, kaliteli üniversitelerini kazanırlar. THY'nin kartal Anadolu imam Hatiplileri tercih etmesi zekice bir stratejidir.

THY'nin dünyanın sayılı havayolu şirketlerinden biri olması bu pırıl pırıl genç yöneticiler sayesinde olmuştur. Noldu THY de aksıyan bir sefer mi var, düşen uçak mı var?
En azından özeller gibi cuvallamıyor, iyi yönetiliyor. Ak parti öncesi THY'nin iflasın eşiğinde, son derece berbat yönetilen bir devlet kurumu olduğunu unutmayalım.

Tamam mı?
Tamam.

Daha önce yazdığım kopi pasta yine gözünüze sokam.
Taam mı?
baş ağrısı bir yöneticidir.

yüzlerce mail ne lan.
Başarılı Bir yoneticidir.
- abi acil ceo olmam lazim. Selam ve dua ile.
akape mensubu bayan. rte'nin damadından torpilli müdür.

çomarlar akape'ye oy verdiklerine göre torpille bunların müdür olmasını istiyor. yapacak bir şey yok.
Müdürlüklerden müdürlük beğenemeyen, hak etmediği koltuğu işgal eden torpilli bir ak yüzsüz.

Lanet olsun, kan kussun..