bugün

eli oje kokan kız bazı meriçler tarafından el üstünde tutulurken asıl emekçi olan eli soğan kokan kızdır. evet.
eli krem kokan kız alır. Ya git ojeni de sür işini de yap. Sonra git yıka kremle leş gibi kokacağına.
Sarımsak kokanı tercih ederek dahil olmadığım versustur.
Eli tiner kokan kızın alacağı versus kokmaya doyamazsınız.
Bu konuda tepkim net. Oje karın doyurmaz.
eli soğan kokan kız diyen gitsin samimiyetsizliğini şu köşeye bıraksın. yemeğini yersin de gidip elini öpüp koklamazsın lan eminim.
he bir de el oje kokmaz, tırnak kokar, o da kısa sürede geçer.
Kokmasın mümkünse.
Soğan kokan doyurur, candır.
Kolonya koksa olmuyor mu?
eli oje kokan kız kazanır.
soğan kokusu da neymiş. erkek dediğin güzel kokudan hoşlanır.
Eli soğan kokan kız ile Eli oje kokan kız arasında bir kapışma olsa kim alır bilemiyorum ama eli sperm kokan erkeklerin de pek yorumlamasını doğru bulmuyorum şahsen... #kahrolsunbağzıerkekler
Erkegin kalbine giden yol midesinden geçer.
Oje nasıl kokuyor ki emmi.
yemek yemeye düşkün değilimdir bundan dolayı eli kokmayan kızı tercih ediyorum. yani vs alır.
Samimiyetinize sokayim. Alayiniz oje kokan icin 40 takla atar, burada emekciden bahsediyorsunuz. Boyali hard yapar.
Evet güzel bir konuya parmak basılmış hemen kendi fikirlerimi beyan edeceğim.
tanıştık lar zaman bakımlı olması istenen kız daha sonra ev kızı olsun istiyosunuz beyler. hadi itiraf edin eli soğan kokan bi kızla hayatta işiniz olmaz bi de üstüne Kezban dersiniz.
Hayallerde yaşayan deluanluların erken dönem yılmaz güney filmi tadındaki anlamsız karşılaştırmasıdır.

Ojenin icindeki solvent sürüldükten maksimum 5 dakika sonra uçar ve koku kalmaz.
Dolayısıyla eli oje kokan kız olmaz.
Ayrıca oje lüks bir şey olmadığı gibi, soğanlı yemek yapmak da yoksulluk ya da çilekeşlik belirten bir durum değil. Ancak pasaklılık belirtir. Zira istenirse soğan kokusu kısa sürede giderilebilir.
(bkz: mimist)
Karacabeyli olarak her zaman soğan.
soğanlar jülyen olsun , ojeler french.
eli soğan kokan kızı yüceltenlerin çoğu eli oje kokan kızlara düşer.