bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    efendim erkek milleti içerisinde günlük hayatta göze çarpmama olasılığı neredeyse imkansız olan, genelde lise çağlarında olmakla beraber yaşını başını almış kişilerde de görülme olasılığı mümkün, umuma açık yerlerde eli sürekli cinsel organıyla oynayan kişidir.
    muazzam şair, filozof insan salvatore di stefano bu görüntüye ilişkin geliştirdiği doktrinde; bu insanların cinsel organlarının küçük olduğu ve bundan dolayı bilinçaltında geliştirdikleri savunma mekanizmasında ilgili organla ne kadar oynarlarsa o derece büyüyeceği şeklinde bir yanılgıya kapıldıklarını betimlemektedir.
    3 -1 ... steve
  2. 2.
    dişi olmayandır..
    1 -2 ... canzone arrabbiata
  3. 3.
    muhtemelen slip dondan boxer dona yeni geçmiş kişidir
    1 ... melankolik
  4. 4.
    genelde boxer giyen ve olmadık yerde ereksiyon olan erkek kişidir.
    ... carleone
  5. 5.
    Çocukken sıklıkla yaşanabilen durum. En azından ben bu durumu yaşıyordum. Bunun psikolojik nedeninin de hadım edilme korkusundan ileri geldiği düşünülebilir. **
    ... baybars
  6. 6.
    mantar sorunu yasamasi muhtemel kisidir hemen bir doktara gozukmeli ve doktorun verecegi kremi gunu gunune surmeli eger onemsemezse mantarin yer edecegini ve hayati boyunca bundan hic kurtulamiyacagi bir gercektir
    1 ... markasiz
  7. 7.
    kıro diyo tarif ettiğimiz kişiler.
    ... meksikalı
  8. 8.
    sokakta bacaklarını hafif acıp iğrenç iğrenç ,milletin gözüne baka baka hiç birşey olmuyormuş gibi yapmaya devam eden insanımsılar.
    1 ... aquantass
  9. 9.
    KAMYON ve OTOBÜS şöförlerinde sıkça rastlanan çirkin görüntü.. biz buna 8 saat araç kullandıktan sonra vitesi boşa almak diyoruz..
    3 ... martyns
  10. 10.
    bilgilendirme !!!!! amacı taşıyan başlık..
    -1 ... 007