1. 1.
  az evvel baktım da bu gün de oylamanın amına koymuşuz durumudur. hunharca eli eksiye gidenin, eli incinsin emi, * erkekse çükü düşsün, hatunsa beton dökülsün. * ne istersiniz benim gibi bir garibandan. yazık değil midir bana? sabahtan beri o yolsuzluk senin bu yolsuzluk benim, uğur dündar gibi koşar dururum. daha bir lokma haram oy geçmemiştir kursağımdan, yalansa zallahımdan bulayım, neden böyle yapıyorsunuz arkadaşlar. kocaman hayvan kadar adamı ağlatmak mı istiyorsunuz?
  hoşunuza mı gidecek, yani sizin bu yaptığınız insanlığa sığarmı ? asuregibisurat sığar mı sen affetmem cizerim sığar mı biradetbeyfendi sığar mı sen entry ne be hepiniz beni çok üzüyorsunuz. ben sizlerde eksi oy almayın diye çalışıyorum. ben sizlerde güzel güzel yazın diye uğraşıyorum. benim şu an içimde, kalbimde ateş var üzüyosunuz beni..

  https://video.uludagsozluk.com/v/elhamdülillah-bu-gün-de-eksiye-doyduk-41591/  kurban olurum bunlara ben, bu piço öldü geçenlerde, nerden izledim içine sıçtığımın videosunu. parasızlığını o yaşta bu kadar korkmadan, utanmadan dile getiren bir kız çocuğu, gizem! şofben zehirlenmesinden öldü.
  ailesi tazminat almak için çırpınırken, istenilen tazminat aileye ödenmekten kaçınılıyor. gizem hem de ablası ile beraber öldü.

  ulan eğleneyim gırgır şamata yapayım diye entry kasıyordum nerelere geldik! neyse bende böyle hatırlarım gizemi, ölmemiş gibi, hep öyle sevimli sevimli birşeyler anlatırken. zaten ölüm o yaşta çocuğa yakışır mı be?
  5 -3 ... koministimam