1. 1.
  Kendilerini Müslüman muhafazakar olarak tanımlayan tiplerin yaptıkları hareket.
  4 -1 ... alkolik oldum
 2. 2.
  Kim kimin önünde elpençe divan duruyor asıl onu sorgulamak lazım.

  --spoiler--

  FETÖ arşvinden Akşener projesinin tohumlarının atıldığı gizli görüşmenin fotoğrafı ortaya çıktı. Sır gibi gizlenen karede Akşener, FETÖ'cü Ekrem Dumanlı'nın karşısında el pençe duruyor.

  FETÖ'nün en etkin isimlerinden firari Ekrem Dumanlı ile Meral Akşener'in Zaman Gazetesi'ndeki görüşmesinde çekilen fotoğrafa ulaştı. Akşener'in, Dumanlı'nın önünde el pençe divan duruşu dikkat çekiyor.

  17/25 Aralık, MiT TIR'ları ve son olarak 15 Temmuz hain darbe girişimi ile Türkiye'yi ele geçirmeye çalışan FETÖ'nün son projesi Meral Akşener ile ilgili çok kritik detaylar ortaya çıktı. FETÖ, örgüte bağlı yargı mensupları aracılığı ile Devlet Bahçeli'yi devirip MHP'nin başına getirmeye çalıştığı Akşener'i başarılı olamayınca 2019'a hazırlamaya başladı.

  Sır fotoğraf ortaya çıktı

  Akşener apar topar MHP'li muhaliflerle bir parti kurma hazırlığına girdi. Akşener'in FETÖ ile yolunun kesiştiği ve bu günlerin tohumlarının atıldığı günlerde çekilen sır fotoğrafa Akşam gazetesi ulaştı. FETÖ soruşturmalarında örgütün arşivinde yapılan taramada Meral Akşener ve firari eski Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı'nın fotoğrafı bulundu.

  Görüşme haber yapılmadı

  Eski Zaman Gazetesi'nin Yenibosna'daki merkez binasında çekilen fotoğrafta Ekrem Dumanlı ile Akşener camdan dışarıya bakıyor. Fotoğrafta her fırsatta 'dik duruş ve yiğitlik' naraları atan Akşener'in Dumanlı'nın yanında bir çizdiği siyasetçi profiline ters olarak el pençe divan duruşu dikkat çekiyor. Akşener ile Dumanlı'nın yaptığı gizli bir toplantıdan FETÖ'nün fotoğrafladığı buluşmasıyla ilgili örgütün hiç bir yayın organında haber yapılmaması dikkat çekiyor.

  Emre Uslu'dan aday ol mesajı

  Firari FETÖ'cü Emre Uslu ile Akşener'in Twitter'daki yazışmaları ortaya çıkmıştı. Uslu paylaşımlarında Akşener'in 2019'da başkan olacağını açıklamıştı. Akşener, FETÖ’cü Uslu’nun emrini yerine getirdi. 19 Temmuz 2013 tarihinde Twitter’da Akşener’e bir mesaj atan Emre Uslu, “Cumhurbaşkanı adaylığınızı açıklasanız pozitif olurdu” sözleriyle Akşener’den Cumhurbaşkanı adayı olmasını istemişti.

  Akşener darbe öncesi bir mitingde "Yook 15'inden sonra işler çok değişecek' şeklinde sözler sarf etmişti.

  http://m.gunes.com/gundem...ograf-ortaya-cikti-815442

  --spoiler--
  -1 ... royall stars
 3. 3.
  elhamdülillah bop eşbaşkanına oy vermek
  -1 ... royall stars