1. .
  Bursada, elektronik mühendisliği bölümü öğrencilernin proje teslim tarihleri yaklaşınca fakülte kantininden sonra en çok ziyaret ettikleri yerdir. Zafer plazanın az aşağısında yer alır ve öğrencileri her gittiklerinde "boşuna okuyoruz abi" diyerek dışarı çıkaran yerdir.
  1 ... teknikkazma
 2. .
  Bursadaki ilk elektronikçiler çarşısı Heykel, kayıhan**dakidir. Kayıhandan aşağı indikten sonra gelinen caddede, sağa doğru yürürseniz bu pasajı görebilirsiniz. Dışarıdan görünümü eski osmanlı evleri gibidir. Zemin kat ile beraber dört katlıdır.

  ikincisi, Zafer plazadan Altıparmağa doğru inerken Çatalfırın altgeçidinin yakınındaki bir binanın alt katındadır. Üçüncüsü, yani en yeni olanı, buradan az yukarıda Sarıhan pasajında bulunur.

  Bu pasajların birinde kazıklanmamak için, aradığınız bir şeyin fiyatını mutlaka diğer dükkanlara da sorun. Bir dükkanda 2 olan şey diğer dükkanda 1 olabiliyor. Zaten alışveriş ederken unutulmaması gereken en önemli kuraldır bu.
  ... polski
 3. .
  unutmayın ki elektronikçiler çarşısından yapacağınız her alışveriş, alacağız her kondansatör, direnç, entegre size söylenenden en az %20 ucuza da satılabilir. satıcılara insaf etmeyip pazarlık yapmazsanız enayisiniz. bari "şu kadara aldım" demeyin de karizmayı çizdirmeyin.
  ... bl
 4. .
  istanbul da selanik pasajı olarak bilinen yerdir. *
  ... dargelirli
 5. .
  (bkz: şurdan bir kilo i-phone alabilir miyim)
  ... sertabindegilbelediyeninegosu
 6. .
  her şehirde olduğunu düşündüğüm çarşıdır. içinde elektroniğe dair ne varsa (!) oto teyp, oto hoparlör, sustalı araba anahtarı, tüplü televizyon gibi şeylerin satılıp, tamir edildiği yerdir.
  1 ... kechy