bugün

Son sene elektronik mi haberleşme mi seçmek gereken bölüm imiş.
Bu bölümde okuyan yazarlar bana ulaşabilir mi acep?
Çoğu üniversitede elektrik elektroniğe dönüştürülen bölümdür. Yıldırım Beyazıt, izmir Ekononomi, Haliç Üniversitesi bildiklerimin birkaçı.
izmir ekonomi üniversitesinde yeni açılmasına rağmen tercih ettiğim bölüm. okuduğunuz okul full ingilizceyse 6-7 yılda bitme potansiyeli olan bölüm.
şu kızla çıksam mı çıkmasam mı diye düşündürebilen mühendislik dalıdır. ilk derste x hocasının '5 yıla razı olun' anlamında sarfettiği cümle son derece iç burkucudur.
göte giren şemsiyeyi açamayanların alternatif platformu. *
Bir kızla konuşurken biraz ileriye gitmişseniz utanmıştır ve sizi biraz durdurmak için kullanır bu kelimeyi.
100% ingilizce olarak göreceğim bölüm. *
genellikle konuşmaya başlamadan önce,cümleye hazırlık için çıkarılan ses.. (ehm)
örneğin: -ehm..ensar ebene koyum ben de uludağ'da yazar oldum!
(bkz: elektronik ve haberleşme mühendisi)
önemli ve kritik mühendisleri katledilen kuruluşumuz.
kendisi ne derse güveniriz.
sonradan yerini telekomunikasyon ve elektronik muhendisliklerine birakmistir itude. tek gece calismayla dersten gecilebilir ama sinavdan sonra bisey kalmaz geride . ha bi hafta calisirsan da ayni sey gecerlidir , derslerin cok teorik olmasindan kaynaklidir bu.benim ya da bizim malligimizdan degil . evli ve iki cocuk babasidir .. yuzde otuz ingilizce bilir .
cok zor bir bölümdür. içinde herbiri kallavi bir bölüm olabilecek derecede anabilim dalları vardır. kocaeli üniversitesinin en iyi ve en zor bölümüdür.*
(bkz: elohab)
(bkz: telekomunikasyon muhendisliği)
(bkz: elektronik muhendisliği)
okuması oldukça zor olan bir bölümdür.ama iş olanakları bakımından eşsizdir.bilgisayar mühendislerinin aldığı bir çok dersi de alırlar.kısaca risk almayı sevenlerin bölümüdür...
yükselen sektör olan telekomunikasyon ve su an yukselmıs olan daha da yukselmesı beklenen elektronik sektörlerine analitik düşünebilen mühendisler yetiştirebilmek amacıyla birleştirilmiş bilim dallarıdır. tek başına çaptır. en yüksek puanla alan üniversite için (bkz: yıldız teknik üniversitesi)