bugün

yapılsa deli gibi satacak ürünler kategorisindedir.
şahsım, odun ve kömür ateşini seven ama kolay yakamayan ayrıca da o dumanı solumaktan hoşlanmayan bi kardeşinizim. zekiyim, çalışkan değilim, boğazıma düşkünüm.
kömür yakmadaki başarısızlığıma karşın elektrikli mangal ve fırınlarda şahane performanslar gösterebiliyorum. misal balık bunun sırrı mangalda ya da fırında balığı kurutmayacaksın. epey sulu kalacak. asıl lezzet orada çünkü.
elektriklilerde iyiyim de genede kömür mangalındaki o koku ayrı bi hava katıyor, etlere.
işte bunun için elektrikle çalışan o aletlere böyle küçük bir hazne eklensin. orada odun ve kömür yansın. o güzel koku etlere sinsin istiyorum. ayrıca tutuşma kolaylığı içinde o hazneye elektrik rezistansları temas etsinki kolay tutuşsun kömür.

yapın lan bunu.

kendim yapmaya teknik bilgim var emme, astarı yüzünden pahalıya geliyor ve uyduruk oluyor.

size 3 hafta mühlet.
sonra ay rezistanstaki tungsten dökülüyor, ay yangın çıktı bilmem ne... gidin kendinize planör yapın olm uçarsınız en azından.
kömür haznesi, rezistans çubuklarının arasına konsa hiç bişe olmaz. az kafayı zorlayın. alaman yapsa hemen kopyalarsınız.
mangaldır.
yapacam oğlum, taktım kafaya. madem siz yapmıyorsunuz ben yapacam, mangalıdır