1. 1.
    kullanıldığında, ağızdaki tüm dişleri tanrı tekrardan süt dişine dönüştürmüşcesine saf ve tertemiz hissettiren alet.
    3 -1 ... biilllggggeeeee
  2. 2.
    tembelliktir. dişimi bile fırçalamaktan acizsem öleyim lan.
    -1 ... delicious
  3. 3.
    küçüklüğümden beri bir tanesinin hayalini kurduğum, üşenip gidip almadığım zımbırtı.
    ... advrosenberg
  4. 4.
    benim diş etlerimi paramparça edeceğini tahmin ettiğim alet. ya da isminden tırstım; elektrikli diş fırçası... yok 3000 motor bobinli pistonlu abs sistemli amınakoyim.
    1 ... teslanin aduketi
  5. 5.
    sanılanın aksine bunu kullandığınızda elinizi sabit tutmuyorsunuz, aksine normal fırçadaki gibi fırçalamaya devam ediyorsunuz. kendisi sadece normal fırçaya oranla daha detaylı temizlik yapılmasını sağlıyor. kolu sabit tutmak sadece özel belirlediğiniz bir nokta varsa ona temas ettirerek bir süre bekleyince hafif bir baskıyla yapılıyor. millete 2013 dünyasında diş fırçalamayıda anlattırdınızya ne diyim bilemiyorum.
    3 ... aleyna kirpi
  6. 6.
    sıradan fırçanın aralıksız yüz yıl kullanımında temizleyemeyeceği kadar işini iyi yapan alet.
    2 ... sadaeke
  7. 7.
    pillidir o.
    ... delicious
  8. 8.
    farklı yerlerde kullanılır, erotik shopa gitmeye utanan bir nesil neler üretir hayal edin.
    1 ... med king
  9. 9.
    fiziksel veya zihinsel engeli olan, disini fircalamaktan aciz insanlar icin dizayn edilmistir.
    ben bu bilgiyi bizzat doktorun agzindan duydum ve sonra da ic rahatligiyla kullanmaya devam ettim.
    ... balgamze
  10. 10.
    bazi kizlar tarafindan diş fircalamak disinda kullanılan alet.
    1 -1 ... atavratbravehearth