bugün

küfür edilen andır. bir anda ortalık karanlık olur. can sıkılır. elektrigin önemi anlaşılır. edison'a dualar edilir.
elektriğin ne kadar önemli olduğunu gösteren olaydır. türk erkeklerinin yaklaşık 100 de 98 i elektrik gittiği an küfür eder.
kombinin söndüğü ve dolayısıyla yapılacak en iyi ve en sıcak şey uyumaktır.
hayatın durduğu andır.
sözlüğe giremeyeceğiniz andır. hele bi de entry girerken gittiyse sövebileceğiniz andır da.
insanın biraz düşünceye dalmasına sevk eden olaydır.
bir anda orta caga donduren durum. televizyon , bilgisayar ve diger elektronik esyalar yalan olur, mum isiginda oylece kalakalirsiniz... *
en içten hassiktirin çekildiği an... bir de save etmeye üşendiğiniz bir cm&fm türevi oyun açıksa bilgisayarda x2 bonusu var...
eğer benim babaannem gibi bir babaanneye sahipseniz garip konuşmalara şahit olabilirsiniz

+ lanet olsun elektrik gitti. ödevim vardı.
_ bu ne ki? cehennem bile bundan daha karanlık olacak.
+ babaanne ben ne diyorum sen ne diyorsun.
_ cehennem de ki karanlık.....

hani o an ödevim kaldığı için değil ama bu muhabbetleri duyduğum için elektriği kesenlere küfrediyorum.
fm bağımlısıysanız .. save etmediyseniz eğer..

of ki ne of.
diğer ülkelerle türkiyenin kıyaslanma vaktidir.
fm oynanıyor ve uzun zamandır kaydedilmemişse küfür katsayısı artar.
teknolojiden kopup ailecek bir seyler yapıldıgı andır.Arada sırada hepimizin elektriklerinin gitmesine ihtiyacı vardır.
(bkz: aaaaaa)*
senkronize seslerin duyulmasına sebep olan zaman dilimi.

-aaaaa ne güzel eğleniyorduk
+ışıklar yokkende eğlenebiliriz.*
-nasıl?
+kapat gözünü.*
-ya şey zaten elektrikler yok.neden kapatıyorum anlamdım?
+tüh bu soruya hiç hazırlıklı değildim.neyse elektrikler gelinciye kadar bekleyeceğiz.
işte o annn benn yaşıyamammm...

rafet el roman
hayatın durduğu ve eğer gece ise uykunun geldiği andır. ayrca bilgisayar için iyiki almışım şu ups i dediğiniz andır.
... jenaratörün çalıştığı andır. (bkz: jenaratör) (bkz: ups)
güzel uyunur hiçbir yerden ışık gelmiyor kapkaranlık. oh mis.
(bkz: elektrik gitmesi)
(bkz: ne oldu sana sözlük)
ertesi gun finali olan öğrenci için aslında içten içe en cok istenen,beklenen andır.zaten çalışamıyosunuzdur,omzunuzda onun yükü vardır eh bunları dusunup vücudu kafein bombasına hazırlarkeeen kesiliveren elektrik ilaç olur bunyeye efendim ilaç.ilk başta sızlanılır off nolcak napcam ama iç rahattır,mışıl mışıl uyunur.sınavı dusunmemek lazımdır kısmet efendim öğrencilik olur böyle şeyler.
sözlüğün bittiği andır. *
birkaç dakika sonra "elektrik yokken insanlar ne yapıyomuş ?" sorusunun akıllara geleceği andır.
(bkz: elektrik yokken insanların yaptıkları)
"mnskym"in en çok kullanıldığı andır.
cami acip, acaba civar apartmanlarda da elektrik gitmis mi diye bakilmasiyla devam eden andir.
güncel Önemli Başlıklar