bugün

Kendini beğenmiş tiplerdir uzak durulması gerekir.
ego kontrolü yapamayan, her zaman haklı olduğunu sanan insanlardır genelde. ha tabi karşı taraf da eleştiri yapıyorum diye itin götüne sokuyorsa o ayrı; yani eleştiri yapan kişiye de bağlıdır. bir de şu açıdan bakabiliriz tam şu an aklıma geldi, çevremizdeki kişiler her zaman iyiliğimizi isteyen kişiler değil keza, fesatlıktan eleştiri yapan bir yığın insan da olabilir bu kişiler, bir kerede övün de eleştiri kaldırsınlar.
Eleştiren eleştirir ama sonuçlarına katlanır hehehe.
(bkz: tüm sözlük kızları)

Hakkında ufacık Kinaye yapılıyor, nick altlarında veyahut kızdığı kişinin nickinin geçtiği her başlikta, seviye dipte seri kuduruyorlar.

Kızlar sakinliğinizi koruyun,

Koskoca kadınlarsanız, çingeneliğinizle şu oğlanlara sadece madara oluyorsunuz.

Biraz özgüven lütfen.
çoğunlukla ben.
sen kimsin beni nasıl ve ne kadar tanıyabilirsin de o leş ağzınla hakkımda yorum yapabilirsin gibi bir düşüncem vardır.
keşke hayatımın her yerinde her zamanında bu düşünce hakim olsa.

Edit: ne eksiliyonuz pijler size ne benim düşüncemden
Biz sadece toplum olarak her şeyin en iyisini bildiğimiz ve yaptığımız için eleştiriye ihtiyaç duymuyoruz.
Eleştirinin olmadığı yerde övgüler hiçbir değer taşımaz.
Beaumarchais.
Cahil kişilerdir.
Benim gibi tipler.
Karşısında konuşanı dinlemezler işlerine geleni duyarlar ,sevilmezler ve gelişmezler ama her eleştiriyi de çok takmamak lazım eleştiriyi yapanın niteliğine bakmak lazım.
Eğer atamızın mirası CHP'yi bu ideoloji karmaşası yaşayan, Atatürk çizgisinden koparan bir parti haline getiren zihniyetleri ve başlarındaki adamı eleştirmeye kalkarsanız sizlere 'dinci, faşist, yobaz, aktroll, mezhepçi' gibi iftiralar atmaya kalkarlar dikkatli olun.

Onlar kim mi? isa Gök'ü dövdüren mafya babasının zorbaları.

(bkz: chp milletvekilini dövdüren sözde chp başkanı/#43356279)
Egolu insanlardır..
kendine laf söyletmeyen insandan hayır mı gelir.
başaramadıkları şeyleri, başaramadıklarının farkında olan insanlardır.

söylenilenleri sindiremezler.
Gelişime kapalı yerinde sayan insanlardır.
güncel Önemli Başlıklar