bugün

kendini bişey sanan tiplemelerin alışkın olmadıkları yada gururlarına yediremedikleri için şerefsizlik yapması olayıdır.
abi ben anlamıyorum kıza teklif edene kadar herşey iyi güzel kızın, annende bile namuslu olduğunu adın gibi biliyosun kimseyle çıkmamış daha, sen teklif ediyosun orasınıda anladık kız kabul etmeyince orda burda onun hakkında yorum yapıp kaşar damgası vuruyorsun yok ben onu bilirim bide onu bana sor gibisinden bir sürü şey uydurmanın erkekliğe sığdığını düşünüyosan o masum kızın günahıyla sen cehennemde yanmaktan kurtulamıyacaksın.
(bkz: kedi ulasamadigi cigere mundar dermis)
(bkz: türk erkeği)
erkekliğimden utandıran yaratık.
Kendi acizliğini ortaya koyan erkek türü.
tam bir o.rospu çocuğudur afedersin.
damga vurulmuşun çocuğu.
elde ettiği kıza da orospu der ki tüm kızlar... "aslında öyle değildirler" ama bu düşüncededir.
anası damgalı dangalak.
elde etseydi yüksek ihtimal yaşadıkları ve yaşayamadıklarını orada burada ona buna ballandıra ballandıra anlatacak olan erkektir.
(bkz: yavşak)
+ merhaba ne güzel bakışınız ve gülüşünüz var öyle
- teşekkür ederim
+ tanışabilir miyiz
- hayır istemiyorum
+ lütfen ne olacak yemeyeceğim ya
- sağolun istemiyorum
+ güzel dedik ya götün kalktı demi. orospu götten veren seni
- hayvan
+ suss nah güzelsin, değilsin lan, suratına bakılmaz lan senin

böyle puşt gibim ibne gibim bir şey. * bizzat şahidim. allah sizin gibi erkeklerin soyunu kurutsun. göt herifler.
kedi uzanamadığı ciğere mundar der misali.
mala vuramamış bari damgasını vursun, yazıktır günahtır bide şöyle bi versiyonu vardır kedi erişemediği ciğere mındar dermiş...
ibnedir. elde edemediği erkek hakkında zaten salakmış, malmış, geymiş tarzı söylentiler çıkaran kızın kankasıdır.
(bkz: amın oğlu esteban)

Vasat ve zavallı bir kardeşimizdir. Bir alpha maleolarak kendisine gülüyorum.
o erkeğin mantığını, zihniyetini hala çözebilmiş değilim.
gayet normaldir. eğer bi kız bi erkeği elde edemeseydi bu seferde ona piç damgası vurucaktı.
Sadece karaktersiz erkeklerin yapacağı, diğer erkeklerin gerçek anlamda aşık olacakları kadındır.
Çok koymuştur be abi adama. Ondandır gocunması...
Hic yapmasigim sey. Neden acaba ;)
Maldır.

Kendisi orospu çocuğu olduğu için.