1. 1.
    başta elbistan maraş'ın ilçelerinde üretilen şeker pancarının %50'si fabrikanın özelleştirilmesi ile çiftçinin elinde kaldı. pancar kar altında çürüyor.

devletin siloları boş..
    ve çiftçi ......
    16 yıldır akp'ye oy verdim bundan sonra verirsem elim kırılsın demiş.

inanmıyorum bu seçimlerde akp maraş ve elbistan'da oyunu arttıracaktır..

allah cennete alacağı sevgili kullarını fakirlikle açlıkla terbiye eder.

bu arada başta diyanet başkanı ve zengin dinciler , siyasal isalamcılar bir elleri balda bir elleri yağda ,altlarında lüküs otomobiller,villalarda rezidanslar da cehennem de yanacakları günü bekliyorlar,acıdım vallahi.

-hanımmmm

buyur bey ..

-makarnaya peynir koyma cennetimizi yakmayalım..

bey,zaten yağ falan da kalmamıştı ,tuz bile yok evde , sade suda kaynattım kesin cennetliğiz.

-maşallah ,inşallah fesuphanallah..

flaş haber ..

milletin amına koyacak iş adamının 900 milyonluk vergi borcu silindi,
    7 -2 ... baris hemen simdi
  2. 2.
    Bunlar daha guzel gunler. Buradaki bebeler hatirlamaz korfez savasi zamani 91 yili irak in nasil dizginleri sevgili amerika ya verdigini akabinde 2003e kadar saddam altindan tahtinda otururken insanlarin acliktan oldugunu. Hayatinda akpden baska iktidar gormemis bebelere degil de su uretici, erbab sahibi insanlar nasil bu adamlara oy veriyor anlamiyorum.
    3 -1 ... ruut altmis alti
  3. 3.
    Biz şeker fabrikaları özelleştirilmesine karşı çıktık abd kökenli şeker tacirleri mısır şurubunu bize dayıycaklar dedik işçiyi çiftçiyi bitircekler dedik

Bunlar yine onlara inandı işici çıkarılmıycakmış üretim 3 çıkacakmış çiftçi pancarı fabrikalara yetiştiremiycekmiş yalanlarına inandı koydukmu koydukmu diye nara attılar

Sonuç:özelleştirmeden 1 hafta sonra fabrika kapısının önünde hüngür hüngür aglayanımı ararsın pancarı otabanlara saçanımı

Geberin ağ aha adamın amına böyle koyarlar
    4 ... banav