bugün

2023-2024 sezonu itibariyle tff üçüncü lig ikinci grupda ​mücadele eden takım.

(bkz: 3Gen Holding Elazığspor)
depremi bahane ederek ligden çekilmek için başvuru yapmışlar. bu ligden çekilme işi de kabak tadı vermeye başladı.
2021-2022 sezonu itibariyle tff üçüncü lig birinci grupda ​mücadele eden takım.
neredeyse bir sezondur transfer yapamayan takım. 2. ligin bilmem ne grubunda yer alıyor. sezon sonunda ligden düşer ve kapanır. yeni elazığsporla yola devam ederiz.
Toplam 4 sezon süper ligte oynamış futbol takımı.
Transfer döneminin bitimine 2 saat kala 17 futbolcuya imza attıran takım.

görsel

https://tr.sputniknews.co...m_campaign=URL_shortening
şampiyon olacak canımın içi bu sene inşaallah.
barça ile karşılaşsa 80 milyonu televizyon başına toplayacak takımdır.
Önümüzdeki sezon büyük ihtimalle süper ligte mücadele edecek olan takım.
görsel

Şöyle bir açıklamasıyla karşılaştığım takım. Açıklama son 10 yılında Türkiye'nin ruh halini o kadar iyi özetliyor ki.

1- dış mihrak ve bizi istemeyen hainler paranoyası

"Aksa Elektrik Yıllardan Bu Yana Her Fırsatta Karşımızda Oldu ve Dün Yaptığıylada Hala Karşımızda Olduğunu Gösterdi. Özellikle Bu Hafta Ligdeki Belkide En Önemli Karşılaşmamızdan Önce (Ayrıca Kendisinin Sponsor Olduğu Takım) Yine Yapacağını Yaptı. Her Sene Olduğu Gibi Bu Senede Saha içi ve Saha Dışı Oyunlar 4 Koldan Devam Ediyor.

2- hamaset, dayanağı olmayan kuru atışlar.

varsın Etsin Bizdeki Bu Taraftar Olduğu Sürece EvelAllah Hiçbirgüç Bizi Yolumuzdan Edemez. Gerekirse Taraftar Olarak Paranızı Biz Toplar öderiz

3- belirli zümrelere güvenerek tehdit Edip baskı altına alma.

Fakat artık size bu şehirde de bir lokma ekmek yedirtmeyiz.

4- dini duyguları sömürü

Eğer açılmazsa cuma namazı sonrası yürüyüş tehdidi

5- güç sahiplerine göz kırpma

15 temmuz demokrasi meydanı.

Birader borcunuz varmış ödememişsiniz, milyonlara varmış adamlar da kesmiş bu neyin ağalığı pardon da.
Hayır oradan bir kişi de demiyor ki iyi hoş da bu kulüp kazandığı paraları napmış.

Elazığspor ile alakam yok yazılı açıklamayı şans eseri gördüm ama metinden o kadar rahatsız oldum ki paylaşayım dedim.
Sezon başında 6 puan silinme cezası alan ve an itibariyle 30 puanla 10. Sırada bulunan takım. 6 puanı silinmese 36 puan ile 6. Ümraniyespor'un sadece 1 puan gerisinde bulunacaktı.
yeni yönetimi ile transfer yasağına rağmen seneye ptt 1.ligin a..koyacak gakgoşların takımı...
süper ligde yeterince tribün yapma özürlü takım var bırakın ADS çıksın lig şenlensin bir derbi daha izleyelim.
görüyorum elazığ'ın yenilmesi birkaç hewale mutluluk vermiş. Doğunun kalesidir elazığ bu yüzden bu ibnelere dert oluyor futbol takımımız bile.

hepi topu 20 futbolcu ile sezon sonuna gelindi, 5 teknik direktör değiştirdi maddi sıkıntılardan dolayı yine maddi sıkıntılardan dolayı 9 golle en golcü oyuncusunu kaybetti ve diğer birçok değerli oyuncusunu başkansız ve yönetimsiz devam ediyor takım.

velhasıl kelam zorluk içinde play-off oynadık 90+4 de gol yiyerek elendik. ter akıtan emeği geçen herkesin eline yüreğine sağlık hepsinin parası ödenir ama hakkı asla ödenmez. seneye inşallah istediğimiz yerlere geleceğiz bu kahpelere sevinme fırsatı vermeyeceğiz.

bize gakgoş derler, Gakgoş kardeş demektir bizimle kardeş olmayı başaramıyorsanız sıkıntı sizde.
Ya berk nedir. Neymar Ronaldo cakmasi hareketler pesinde.
elendikleri iyi oldu. süper lige bundan sonra hiç çıkamazlar umarım. ben böyle cins! takım görmedim.

edit: eksileyen arkadaşlara da buradan selam olsun. yine geçirdiler size. iyice eksileyin aman hatırım kalır.
Süper lige gelmesi gereken takım. Alanya'ya küsküyü verecek. Evet.
inşallah seneye süper ligde olacak takımdır.
Her iç saha maçında açtıkları dev Türk bayrağı ile dikkat çeken bir tAraftara sahiptirler.
şampiyon olan adanaspor'un yedeklerini 1-0 yenerek play off'da bir başka adana ekibi adana büyükşeh, pardon adana demirspor ile eşleşen doğu takımı.

şehir ve halktan dolayı hazzetmediğim bu futbol ekibini umuyorum ki bir diğer süper lig'de görmek istemediğim demirspor umarım eler ve süper lig'e çıkan son ekip aydın, çağdaş, sahil kentinin takımı alanyaspor olur.

çomarlara yer yok diyeceğim ama daha kasımpaşa, osmanlıspor var. neyse.
Bu sene yaşadığı onca sıkıntıya rağmen halen potada olan takım
doğunun vatansever takımına süper lig yakışır.
sanica boru.
eski futbolcusu pape habib sow'un 600.000 euro alacağını ödemeyen ve buna binaen futbolcunun fifa'ya başvurmasıyla kulübe 2 yıl transfer yasağı gelmiştir.

Bahsi geçen futbolcu 3 yıl önce elazığspor formasını terletmiş oyuncudur. bu süre zarfında bu adama parası verilmiyor ise siz ve sizin gibi başkan & yönetimlerin allah cezasını versin.
süper lige çıkar yada çıkamaz bunu zaman gösterecek lakin oynadığı futbol kalitelidir.
Zor diyorum.
süper lig'e çıkması kuvvetle muhtemel şanlı takım.