bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    gece ve gündüzü aynı olan şehirdir elazığ yiyorsa takıp gelin...
    4 -10 ... bozo23
  2. 2.
    (bkz: elazig da dayak yemek) ****
    -1 ... sylviaplathh
  3. 3.
    fazla abartılmamış bir görüştür. zira gazi caddesinde, küpe takarak gezen her genç o caddeden kıvrak bir vücuda bürünerek çıkmaktadır. omuz atmalardan sıyrılmak için anam ağlıyor lan.
    2 ... akatreil
  4. 4.
    türkiye'nin herhangi bir yerinde küpe, piercing ile dolaşmaktan çok farkı olan eylemdir. götünüz yitorsa gidin dolaşın bakalım, kulak ve burnundan sonra bi delikte başka bir yerinde açıyolar mı açmıyolar mı. lütfen gerçekçi olalım istiklal caddesiyle elazığ'ın malatya'nın sivas'ın herhangi bir caddesini bir tutamazsınız. biz hendek'te okurken küpe veya piercing'imizin de olmamasına rağmen gece 23:00'ten sonra dışarı çıkmaya götümüz yemiyordu. oradakileri yobazlık veya bağnazlıkla suçlamıyorum. sadece toplumumuzda ki gelenek görenek farklılığını vurgulamak istedim.
    ... bobross
  5. 5.
    + ıııııhh... ıııhhh ıııhhııhıhııhh...
    - noldu lağn sağa?
    + ya abi ya böyle resmen... girdiler bana yaneee...
    - niyekine?
    + neymiş çok uyuzmuşum, tipim çan takmış camışlara benziyomuş, falan filan yane...
    - hıı... poşşet gibi ırdalanmışsığn lağnn.
    + tabi...
    ... surudenayrilanidealistkuzu
  6. 6.
    (bkz: elazığda havai şortla dolaşmak)
    ... anahtariuzagaatangardiyan
  7. 7.
    (bkz: babam beni hortumla dövdü)
    ... onikiortaliharitametoddefteri
  8. 8.
    Normal bir hareket. Gerçi mekana göre değişir, dayak yeme, küfür yeme ihtimali vardır tabii. Ama fırat üniversitesi çok değiştirmiştir şehrin çehresini.
    -1 ... strategy
  9. 9.
    hiç elazığlı dayağı yememiş birinin saçmalığıdır. ha kendilerine böyle denildiğini duysa elazığlılar, nasıl dayak yersiniz, o da başka bir entry söz konusu.
    -1 ... irishstorm
  10. 10.
    (bkz: kastamonu)
    1 ... challenger