bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  yeşil midir mavi midir gri midir tam çözülemeyen bir göz rengine sahip olan kız çeşididir. şimdi bundan sana ne birader kız da değilsin gözünde ela değil dersen dur aslanım dur yiğidim soluklan hele anlatıyom bak.

  az önce bu sözlükten bir arkadaşla sohbet ediyoruz benim kahverengi gözlerimin elaya dönebilmesi için uzun süre yakın mesafeden bir çift ela göze bakmanın işe yarayabileceğini düşündük.yaa nasıl fikir ama süper dimi bencede.neyse vel hasıl ı kelam yakın zamanda iyilik yapmak isteyebilecek ela gözlü bayan arkadaşların yardımlarını bekliyoruz ayrıca yardım edecek arkadaşlar için gözlerinin bozulması ihtimaline karşın gözleri başak groupama dan sigortalanacaktır.

  müracat: çay ocağı
  3 -1 ... marmaramat
 2. 2.
  (bkz: aferim cok iyi düşünmüşsünüz)
  3 -1 ... nametai
 3. 3.
  maviyle alakası olmayan hafif yeşile yakın, bu yeşillik de özellikle güneşte beli olan gözlere sahip kızlardır. tam olarak şöyle bir şeydir: http://www.harikasozler.n...kasozler.net_-_Ela_gz.jpg
  1 -1 ... juturne
 4. 4.
  (bkz: ela gözlü benli dilber)
  2 ... abdestsiz
 5. 5.
  Ağladıklarında gözleri yeşil olan, yer yer "keşke yeşil gözlü olsaydım, malzemeden calmasaydınız be baba.." diyen kızlardır. Hatta yeşil gözlülere yazılmıs sarkıları kendileri yeşil gözlüymüş gibi dinler ego tatmini yaparlar. düşünmezler ki yeşil gözlü kızlar iticidir ve ela gözlüler her zaman daha alımlıdır.
  5 -2 ... pelpelpelikan
 6. 6.
  arkadaşlar aranan ela gözlü kız bulunmuştur biraz önce kendisi ile bir ömür boyu kontrat yapılmıştır diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederiz.
  3 -1 ... marmaramat
 7. 7.
  buğday tenli olular genelde.
  boş boş baksa bile hep bir anlam yüklüdür o gözlerde. *
  5 ... owpapatyaah
 8. 8.
  sarı, yeşil karışımı gözlere sahip olan kızlardır..
  1 ... terliklerimle gelsem sana
 9. 9.
  lise yıllarında sıkça güneşe bakarak gözlerini sulandırıp su yeşili gözlere kavuşan kızlardır.
  (bkz: kendimden biliyorum)
  2 -1 ... miss jackal
 10. 10.
  etkileyici gözlere sahip kızlardır.
  1 -2 ... jerry drake
kapat