bugün

indirirsek bilgisayarda olursa büyülü oluyoz biz şimdi ?
Büyü gerçek olacak, ve bunu savaşlarda ve politikada kullanmayacaklar öyle mi, masallarda mı yaşıyoruz, büyüymüş.
Naparsanız yapın sözlükten birilerine kıllık olsun diye yapmayın bi de birbirimizle uğraşmayalım sjsjsj.
üstüne işeyerek imha edilebilecek kitap.

amk. yıl olmuş 2018 millet neyin peşinde. el alem mikro çip peşinde bizim koyun sürüsü millet büyü fal...
Biraz inceledim. Sadece telkin ve mühürlerden oluşturulmuş ritsiz tekil büyüler mevcut. Bunun haricinde ara ara sefirot/kliffot kavramlarının zıtlığı ve bu kutuplara ait majik ögelerin yapıcı ya da yıkıcı gücünden bahsedilmiş. Yeterli mi? Nispeten okültizmin havas koluna giriş gibi bir şey olmuş. Ancak dediğim gibi ben ritsiz hiçbir büyünün sonuç vereceğine inanmıyorum. Sözcük ve sigiller kadar zaman, mekan, adak, katılımcı ve uygulama aşamaları hususları da önemli. Temple of the black light'ın iki büyük majisyeni frater nemidial ve michael william ford'un kaleme aldığı antik mısır, sümer ve babil orijinli büyüleri içeren kaynaklara bakınabilirsiniz. Tek kişi olmak sorun değil ama dediğim gibi tiyatral/seremonik/komplike bölümleri olmayan ritsiz sadece hokus pokusa dayalı hiçbir zırvalığın sonuç vermeyeceğini düşünüyorum. Çünkü işin içerisinde ne evokasyon, ne invokasyon, ne de posesyon var. Çağırım, enerji aktarımı olmadan sözcüklerin hedefe tesiri mümkün değildir.
görsel
Kuyruğu uzatılmış harflerin olduğu her yazıyı büyü sandığım doğrudur.
Bir de bunların kanla yazılanlarından bahsedilir ki daha bir gizem katar.
Comic sans ile mi yazilsaydi ne bekleniyordu ki buyu olduguna akil erdirmis ama el yazisi, elyazisi acayip abi yani o olmaz.
valla ben define bulmak için indirdim öyle bi kıza büyü yapayım bana bağlansın falan o kadar düşmedim. Define bulursam zaten peşimde köpek olurlar büyüye gerek yok.
Büyücülükten tam anlamadığımıza göre denerken kesin bir hata yapıp istediğimiz kız yerine amcasını veya ekmek almaya gittiği bakkal nuri'yi kendimize aşık edersek işimiz iş.

En iyisi bir kedi kuş gibi tekil ve kimsesiz hayvanlarla başlamak, deneyim kazandıkça hedef büyütmek.
Lan bi düsunsene denemek icin yapiyorsun kiz sana gercekten aşık oluyor.

Sahsen yapip amacima ulassam bile vicdanen rahat olmam.
Mal bulmuş mağribi gibi olmuş zavallılar...

Sizin bilim dediğiniz işte bu, okuyun kekolar aha ahaaaa pisler.
günah olmasa tüm sözlüğü kendime aşık ederdim ahahah.
Zorla kaşınıyorsunuz arkadaşlar yapmayın.
Adam özellikle birinin kalbini çalma büyüsünün fotoğrafını koymuş... ayıptır yani, yapan filan olur günahı boynunuza.
Birisi deneyebilir mi acep merak edilendir. Oytun falan denese keşke çarpılsa da önemli bir kayıp olmaz mk.
indireceğim korkuyorum yok mu bunun önizlemesi falan? indiren birisi bilgilendirsin acayip merak ediyorum şu an.

edit: merak eden arkadaşlar indirin bir şey yok saçma sapan şeyler.