bugün

hoşbulduk cümleten sayın yazarlar.
gece gece karşıladınız beni çok sağolunnn
hoş gelmiş yeni yazar.
elin nickiyle entry girmez inşallah.

hoş gelmiş yazar. kıps.
kendisine el nickiyle sözlüğe girilen entryden hayır gelmez demek istediğim hoş gelmiş yazar kişisi.
(#15498858) ile sırf entry sayısını arttırmak için yazmış yazardır. *
nickini boynuma dolayayım diyemeyeceğim 9. nesil yazarlardan birisidir.
özenti nickli yazar.
el siki yazamamış nicki yazmış. bu ne lan. utangaç herhalde.
nicki ile gülümseten hoş sohbet yazar. aklıma onlarca liseli esprisi geliyor nicki ile alakalı, zor tutuyorum kendimi.*
nick altına entry girmezse ölecek hastalığına tutulmuştur efendim.
kendisini cok yuce islere adamis yuce sahsiyet.
kukla hakkında bilinmeyenler başlığına ; ''kukla abine bir sana iki amcık'' yazarak işyerinde deli muamelesi görmeme sebep olan yazar. hala gülüyorum bu nasıl iş amk(!)
çok yaratıcı nick sahibi nesildaşım.
Nick seçimi çok hoş olan,hemen hemen her yazısını mk., amk gibi ünlemlerle bitiren yazarımsı. kendisini islam düşmanı olduğu için değil, saygısız ve burada saymakla uğraşamayacağım nice sıfatlara sahip olduğu için eleştirmek boynumun borcudur. birisi sahip çıksın şuna.
(bkz: #18155974)
sikimsonik uyduruk kaydırık seri entry giren, hay allah belasını vermiyesice kötü troll.
(#18184239) 100 yıl önce yazılmış kitaplardan uyarlanmış filmler hakkında ergen sıfatını kullan cahil küheylan.
isterse ademden havadan bahsettim hobit falan yüzükleri efendisi falan çocuk filmi diyen yazar.
tekrar ediyorum 3d gözlük gotunuze girsin.
nicki çok uzundur.
Tanımadığım, şu an kendisini donuza eklemem için bir sebep olmayan, olmayacak olmasını dilediğim değerli yazar. iyi yazmalar dilerim kendisine.
Gerdeğe girecek olsa kimin neyiyle girecek merak ettiğim yazar.

Güzel yazmalar dilerim.
Muavin.
(#29896459)

Küçükken ekmeğe basıp 3 kere öpmemiş yazar.
(bkz: adam madam kayarım ben buna)
Nasıl adam lan bu. Getirin sevisecegim. *
adamı madam mı yapmıştır yoksa madamda çaktırmıyo mudur bilinmeyen yazardır.