bugün

100 girisinden 50 girisini bana yazmış kadınım kızım demeden fütursuzca her yere salça olan edep ekan ahlak gibi ritüellerden bihaber zevattır. allah kocasına ana babasına yardım etsin amin.
tuhaf zevattır. bana salça olanlara salça olurum ayrıca sana mahlukat falan demedim adını hatırlatmana gerek yoktu. bundan sonra böyle.
--spoiler--
gözümde bit kadarsın hatta yerin altındasın.

--spoiler--

bugun bana ettigi lafa bakin. saglam laf ama hala altindan kalkamadim yihahaha.
incindim lan resmen.
kahroldum.
sinrden düzgün yazamayan zevat.

--spoiler--
frank mahlukatı git başka yazarlara saldır.
--spoiler--

bunu yazan sensin ben değilim bana mahlukat dedin demedim? yazıyorsun ne dediğin yazdığınd belli olmuyor. hayat böyle ne ekersen onu biçersin bana geldiğin günden beri pislik yaptın mı yaptın kabusun olacağım kızım elimden çekeceğin var.
Frank ile döğüşüyorsa kaliteli kız zevattır.
bakin arkadaslar 28 yasindan beri burada yazar cikarim yasim 35 ben boyle ezik ben boyle sunepe ben boyle birden ortaya cikip insanin pacasina bok gibi yapisan bir insan gormedim.

kendisiyle ilgim alakam yoktur tanimam gelip bok gibi pacama yapisti.hem kadin hem rahatsiz edici.
siz olsaniz nasil bir muamele gosterirdiniz.
ya rica edecem bana yukardaki gibi iq seviyeni belli eden sacma sapan giriler girip kendini daha fazla kucuk dusurme istersen.

insan tartistigi insanda bir kapasite olsun bir zeka kirintisi olsun istiyor .

ulan bahsettiginiz adamin nikini yazmadan 3 dk duramiyor adinin gecmedigi bir entry yazamiyorsunuz sabah aksam buradasiniz ben boyle vizyonsuzluk gormedim.
insan ne çekerse boş boğazlıktan çekermiş zevatıdır

burada ikidir hakaret ediyor (#45845476) hemde kız başına top yazmış madem öyle kızım ben topum madem gel yanıma tespit eylemi yap devamını yazarsam fena rencide edrim seni sbaha kadar ağlatırım.
her önüne gelene bok atan yuzır.
kardeşim şunu unutma birine bok atmadan önce o bok ilkönce senin eline bulaşır.

sonra frank senin hakkında entry girince ağlıyorsun. yapma böyle şeyler..

Edit: Nickaltına yazamadığım için buraya yazdım. Sana, Frank gibi zevat demek bana göre değil..
Kıpss..
(bkz: ay götüm)

Müslüman olarak frank var, o da sana 3 gömlek üstün geliyor ama.

Edit: sen kimsin ki bizlere hak ettimiz değeri vereceksin? Kendini ne sanıyorsun? insanlarla üst perdeden konuşmayı tez vakitte bırak. Yoksa seni o kibrinde boğarlar.
Karşı cinse karşı kaba olmak istemiyorum ama her insanın bir sabrı var. Fındık kadar beyninle şov yapmaya kalkma!
Kendisine Marc Chagall'den "Birthday" tablosunu hediye etmek istediğim yazar.

Bu tablo 1887 yılında yapılmıştır.

Marc Chagall'ın çok sevdiği eşi Bella Rosenfeld'in 28'inci yaş günü kutlamak için çizdiği resim çiftin aşklarının en güzel tasvirlerinden biridir.

görsel
Cinsiyetini bilmediğim bir zevattır.
Birlikte mahkemeye verelim bunu.
ayakkabı cilasıyla yeni yeni parlayan birilerinin üstünden pirim yapmaya çalışan asgari ücretli birilerinin evde kalmış kızıdır.

görsel