bugün

100 girisinden 50 girisini bana yazmış kadınım kızım demeden fütursuzca her yere salça olan edep ekan ahlak gibi ritüellerden bihaber zevattır. allah kocasına ana babasına yardım etsin amin.
Ben seninle ilgili bir şey yazmadım bugün?

Sen hasta mısın? Yok yok sen net hastasın.

Frank mahlukatı git başka yazarlara saldır.
tuhaf zevattır. bana salça olanlara salça olurum ayrıca sana mahlukat falan demedim adını hatırlatmana gerek yoktu. bundan sonra böyle.
Bana mahlukat dedin demedim?

Okuduğunu anlamayan bir adama ne anlatıyorsam...

Hadi eğlen izin verdim.
--spoiler--
gözümde bit kadarsın hatta yerin altındasın.

--spoiler--

bugun bana ettigi lafa bakin. saglam laf ama hala altindan kalkamadim yihahaha.
incindim lan resmen.
kahroldum.
sinrden düzgün yazamayan zevat.

--spoiler--
frank mahlukatı git başka yazarlara saldır.
--spoiler--

bunu yazan sensin ben değilim bana mahlukat dedin demedim? yazıyorsun ne dediğin yazdığınd belli olmuyor. hayat böyle ne ekersen onu biçersin bana geldiğin günden beri pislik yaptın mı yaptın kabusun olacağım kızım elimden çekeceğin var.
Size açık artı veriyorum kudurun ulan!
Frank ile döğüşüyorsa kaliteli kız zevattır.
Kadir mısıroğlu’nun püskülü unvanına sahip adamla tartışarak kıymetli zamanını harcayan yazar.

Yav he he de geç.
bakin arkadaslar 28 yasindan beri burada yazar cikarim yasim 35 ben boyle ezik ben boyle sunepe ben boyle birden ortaya cikip insanin pacasina bok gibi yapisan bir insan gormedim.

kendisiyle ilgim alakam yoktur tanimam gelip bok gibi pacama yapisti.hem kadin hem rahatsiz edici.
siz olsaniz nasil bir muamele gosterirdiniz.
Ulan sen benim ayakkabımın altına yapışan at boku olamazsın.

Keçi boku olur, koyun boku olur, inek boku olur.
ya rica edecem bana yukardaki gibi iq seviyeni belli eden sacma sapan giriler girip kendini daha fazla kucuk dusurme istersen.

insan tartistigi insanda bir kapasite olsun bir zeka kirintisi olsun istiyor .

ulan bahsettiginiz adamin nikini yazmadan 3 dk duramiyor adinin gecmedigi bir entry yazamiyorsunuz sabah aksam buradasiniz ben boyle vizyonsuzluk gormedim.
insan ne çekerse boş boğazlıktan çekermiş zevatıdır

burada ikidir hakaret ediyor (#45845476) hemde kız başına top yazmış madem öyle kızım ben topum madem gel yanıma tespit eylemi yap devamını yazarsam fena rencide edrim seni sbaha kadar ağlatırım.
Ya insanlar senin adres vermeni bekledi çıkıp kafanı bile çıkaramadın zerzevat.

Hadi hadi uzaaaaa.