bugün

haddini aşan kim ben ne yazdım birkaç yazar gibi başlık yarrine beni tanımlayan erkek mi karı mı olduğu belli olmayan ne idüğü belirsiz zevat. beni bilen bilir bi başlıkta üst tarafa yazmam nik vererek hiiç yazmam ama bu kılçık nik altını kapatmış her yerde bana pislik yapıyor dolaylı küfür ediyor karşılık versen çaylak olacan vermesen bu sefer korktu yazmadı diyorlar. senin kaç faken var en az beş tane değil mi biri çaylak olursa diğerinden yazarsın sizin için edep ahlak önemli değildir kahpelik sizn temeltaşınız olmuş.
ulunun ona buna salça olan gelmiş geçmiş en teneke zevatıdır..
Frenk yine ne sallıyorsun
Daha 2 saat önce karton toplayan Meriç başlığında zırvalıyordun.
ooo beyim gene sırtlan gibi korku saçar olmuş...
tehdit de eder olmuş.

tanım: bana el kremi vermiş yazar... ben kimin neresine sokayım diye bilmeden! daha iyi kaysın girsin diye.

yazarın suçu yok!
krem sonrası ağlayan serzenişi sadece belki.
görsel
ailesinin ocağına incir ağacı diken yazardır.

görsel
Biz pek faydasını görmedik.
hadiini bilmeyen zevat. nikime durmadan başlık açar her başlıktra benim mahlamla tanım yapan laf atan gönderme yapan tuhaf biri. bunun gibi 10 zevat daha var 7/24 akıllarında ben varım amk. sen gelir gelmez benim mahlamla her tarafa yazarsan bende yazarım sen yazmazsan bede yazmam ama illa pislik yaparım diyorsan benim ufkum edebiyatım argo repertuarım geniştir allem eder kallem eder formata 10 numara uydurur tanımı yaparım. işini yap kafanı benle bozma..
Bazı şahıslara verdiği ayarları keyifle izlediğim yazar.
Frenki yi bdv de her gün ağlatan yıvzır.
kime hakaret etmişim ne yazmışım gibi mevzuatlardan bihaber zevattır. hakaret gibi unsur varsa git mahkemeye ver beni? veremiyorsan demek ki mahkemelik konu yokmuş. annene küfür etmedim mecazi anlamda espri yaptım o küfür olsa gece ağlardın bende çaylak olurdun kızım. git çamaşır bulaşık yıka yerleri sil annene yardım et buralarda soytarılık yapma.
köydeyim zaten dediğim halde konuları bilmeyen zevattır.

1 bizim hayvanımız yok tezek olsun
2 ahırımızda yok
3 bu ayda ekinde yok
4 bu ayda bostanda yok
5 istanbulvari 12 numara evimiz var
6 gün boyu gezer yer içer seyahat ederim
7 merkeze gider okey oynar tavla atarım
8 sen gibi mart danalarıda geleceğini kurtarmak adına çalışır.
9 sen yüz tl vermişin bana sen gel bize günlük 2 bin tl vercem sana
10 şimdi git evinin tuvaletini temizle koku buralara geldi..
Ulan adam el kremi ikram ediyor; bunu bir düşün davaro.

T: sevdiğimiz bir yazar.
yani köyde alaturka tuvaletinde belini inciten müt.. yazar.

müthüş demeye gönlüm el vermedi.

buna istinaden (#46037113) yazılmıştır.
görsel
El kremi ikramlaşmak sünnet sayılsa yok demem. Herkes herkese el kremi ikram etsin, ayazda ellerimiz çatlamasın.