1. 1.
  Ailesinin çocuğa türlü baskılar uygulayarak türban taktırması durumu.

  Laf ederseniz din özgürlüğü, inanç falan derler. Çocuğun hiçbir şeyden haberi Yok tabi. El kadar çocuğa türban taktıran el kadar çocuğu onla Bunla da evlendirir.
  7 -4 ... alkolik oldum
 2. 2.
  Kendi içlerindeki pisliği, fesatlığı gösteren durumdur. Kimse o yaştaki çocuğa yan gözle bakmaz. Aa pardon onlarda pedofili yaygındı di mi.
  12 -2 ... darked
 3. 3.
  islami kesimde tecavüz edecek 6 yaşında ki çocuktan tahrik olacak bir sürü şerefsiz olduğu bilindiğinden normaldir.
  1 -5 ... shizi
 4. 4.
  ufacık çocukları kalıba sokmak, sanki cinsel bir obje gibi gösterip saçını kapatmak çok yanlış bir davranış ve istismardır. insanların hayatına dair kararları kendilerinin alması gerektiğine inanıyorum. çocukluk sonrası yaşantısında isterse türban takar, isterse çarşaf giyer, isterse mini etek. herkes kararını kendisi versin.
  3 ... li monata
 5. 5.
  arap kültür emperyalizminin kadını metalaştırıp seks objesi yapma yolunda ötekileştirmek amacıyla atılan ilk adımdır ki, zamanla o türban, taktıranın ayağına dolanacak, ancak olan çocuğa olacaktır.
  2 ... monk of monkmountain
 6. 6.
  el kadar çocuğa türban taktırmak
  6 -2 ... bozkurt toros
 7. 7.
  Çocuğu küçük yaşta türbana girme zorunluluğunu sokmak, mecburiyet hissettirmek elbette yanlıştır.
  Ama ergenliğe yakın zamanda ara ara takıp alıştırmak amaçlı ve zorlamadan çocuğun isteğiyle takılırsa neden olmasın?
  Zorla taktıranlara bende karşıyım.
  Ama çocuk hevesliyse ve alıştırmak amaçlı ara ara takılabilir. Eğer çocuk istiyorsa her zaman takabilir. Kimsenin de en ufak laf etme hakkı yoktur.

  Ayrıca şöyle bi konuya açıklık getirmek lazım
  Tesettür sadece erkeklerin cinsel açlığından korunmak için değil aynı zamanda bir değer meselesidir. Bu ergenlik çağında bir kız için geçelidir.
  Kendinize son model bi telefon aldığınızda ona hemen bir kap ve ekran koruyucu almanızın sebebi, insanların telefonu beğenip çalabileceği korkusundan dolayı mıdır? Hayır. Onu her türlü zarardan korumaktır. Çizikten kırılmaktan Vs.
  Bu sadece basit bir örnektir.
  Ben genel olarak konuştum.
  Bu işi gönülden değil de zorla yaptıranları hoş karşılamıyorum.
  3 -4 ... muphem biri
 8. 8.
  ister taktırırlar ister taktırmazlar kardeşim, sen çocuğuna bikini giydirirsin, diğeri şort, başkası da haşema, herkesin kendi inancı ve kültürü şimdi ne demek el kadar çocuğa onu giydiriyorlar bunu giydiriyorlar demek. az daha hoşgörülü olalım lütfen.
  ... kartalbey