bugün

Önceden okuduklarına saymıştır. Uyuz oluyorum bu tiplere.
ses hızında sevap kazanan insandır.
Amin......
Farkında olmadan yanlış yapan insandır. Madem bir sevap işleme peşindesin adam akıllı işle. Düzgün oku ne okuyorsan. Bslajfoemsns amiin. Diye dua mı edilir lan?
rekabeti seven insandır ilk kendisi bitirip elini yüzüne sürmek ister.
Hep benden önce bitirdiklarine şahit olduğum insanlar. Sonra duayı her defasında kontrol etme gereği hissediyorum. Megerse puştluk onlardaymış. Teşekkürler gemi. Vesselam.
yobaz bir müslümandır.
16x hızla okuyabilen dvd gibidir.
Çok yaratici bulduğum tespit. Okumadan amin dediklerini düşünüyorum yahu. Bazen bir de bakiyorum ben de onlarla farkinda olmadan yarışa geçmiş yardirmisim.
duası, namazı kabul olmayan insandır. ne kadar samimiyetsiz? türkçesini aynı hızla okuduğunuzu düşünsenize? ne kadar itici. açık ve net.
Anlamadığı dilde dua okuyunca atladığı kelimeler hızlanmasına neden oluyordur.
Bi de el fatiha denir allahümme salli okunur. Çocukluğumdan beri merakımdır hiç sormadım ama. Be de inadına kevser okurum daha kısa.
duayı benim için ışık hızıyla okuyup bitiren insandır.
şu yaşımda bile hala anlayamadım. hayir yani, ben mi çok yavaşım yada fatiha yerine ayet-el kürsi mi okuyorum acaba.
SSizdaha fatiha okurken ikinci rekata basliyan insandan bir tik bilemedin bir kac tik asagidadir.
Arkadaşlar bu olayın peşini bırakmayın yıllar önce ben de farketmiştim, bir gün dedeme sesli okutturdum bir baktım başından direkt sonuna atlıyor evde baya makarası dönmüştü hehe.

(bkz: Ben bu davanın savcısıyım).
Ben olabilirim. Ama ben başkalarına bakıp birinci değil ikinci kulvar yok bu olmadı ikinci bitiren sıra ile bitiriyorum. Bu nasıl bir rezillik? Ben unutuyorum ya. Her şey iyi güzel. El fatiha. Dendinmiydi tüm sözler uçuyor aklımdan. içimden başka sureler okurum filan af dilerim o sırada öyle yani... aslında okuyorum sanarlarken okuyamıyorum bu yüzden kısa sürede bitiriyorum.
sürekli geçmeye çalıştığım ama başaramadığım insan. ya bir de salat-ü selamla başlıyorlar, ona rağmen geçemiyoruz.
Türk Müslümanlarının genelidir.
Hoca ile beraber kilinan namazlarda; arka saflarda olmasina ragmen secdeden ayaga erken kalkip imami gorebilecek gorus mesafesini yakalamak kadar haz verir.
net yalancıdır. ( fatiha suresini bilmesek inanacağız.)
(bkz: motor takmış)
okuduğunun fatiha olduğunu sanan ancak alelacele ağzında arapça bir şeyler geveleyen insan.
bunlar aynı zamanda tesbih çekmeyide çabuk bitirir.
ya ben bir şey anlamadım adam doğru yazmış, ama ben diyorum ki boşverin başkası hızlı okumuş yavaş okumuş her koyun kendi bacağından asılır, siz doğrusunu yapın, sizin duanız ve ibadetiniz sizi, onlarınki onları ilgilendirir..
bkz: Bismillahirrahmanirrahim el fatiha amin. 5 saniye sürdü.