bugün

dünyanın çeşitli bölgelerinde normal karşılanan erkeklerdir.
erkek gibi erkektir. belki de karşıdan karşıya geçmeyi öğreniyorlardır 35 yaşındaki küçük kardeşi ile bizim gazanfer? olamaz mı? olur canım. günahını almayın adamların. adamların? pardon , onların diyeyim de anlatım bozukluğu olmasın... sanırım ben de günahlarını almış oldum şimdi! hay allah... erkek adam el ele tutuşur mu lan lavuk? adam gibi yürüyün! ayrılın lan! ayrılın...
zamanla el ele tutuşmayı bırakıp,birbirlerinin başka yerlerini tutmaya ve tutuşturmaya başlayan garip yaratıklar.
not: sadece taksimde bulunanlar için geçerlidir.
yemende gayet dogal olan bir davranistir. samimi oldugunuz kisiler sizin elini tutar. sizde onlarin elini tutarsiniz. yemenden sonra umman,suudi arabistan da bu hareket normaldir. bizim etkin bir bicimde bati kulturunun etkisi altinda kalmamiz nedeniyle elele tutusan iki erkek goruldugunde toplumumuzda gay hukmu verilir. bunun degisecegide yoktur..
halay çekme pozisyonu almış erkeklerdir. omuzlar bitişik olmalıdır.
yapıldığı yerin kültürüne göre normal karşılanabilecek durumdur.
zira, türkiye de erkekler yanak yanağa öpüşüyorlar! e bu da bana normal gelmiyor!
ne kadar dar görüşlü olduğumuzun tipik bir örneği olan genelleme... düşün şimdi sen 30 yaşındasın ve allah korusun 35 yaşında zihinsel engelli ağabeyinle bir yerden bir yere gitmeye çalışıyorsun fakat elini bırakırsan kaybolacağını adın gibi biliyorsun... hadi bakalım şimdi ne diyeceksiniz...
hersey cok güzel olacak filminde mazhar alanson ve cem yılmazın el ele tutusarak otele girme sahnesini hatırlatan davranış..
hemen yanlarına yanaşıp, boşta kalan elleri tutularak çember çevrilmesi gereken erkeklerdir.
(bkz: kol kola yürüyen kızlar) *
(bkz: ibne)
sevgi yumağı olmak isteyen erkeklerdir.ancak pek hoş karşılanmaz zaten karşılanılası bir durum da değildir hani.
baba oğul değillerse,görünce yolun değiştirilmesi gereken insan topluluğu.
yaşına göre muamele görecek erkeklerdir.

5 yaşındaysa kimse gay demez.

20 yaşındaysa herkes gay der.

60 yaşındaysa gören bile olmaz.
Muhtemel halay çekiyorlardır.Ben bir erkeğin elini tutmam diyen en erkekler bile halayın büyüsüne kapılarak sakındıkları ellerini diğer erkek ellerine düşünmeden teslim ederek halayı genişletirler.
kısa süreli el tutuşmaları normal görülse de 5 saniyeden fazla süreyle el tutuşmaları anormal karşılanacak erkeklerdir.
(bkz: yolda kol kola gezen erkekler)
Kulak arkasına * çiçek takanlar geçikleri güvenlik kapılarında güvenlikçileri şüphelendirmek bir yana dursun güldürür.
yemen'de yadırganmayan hadise.
baba oğul olabilirler.
bugün gördüğüm erkeklerdendir. cinsel özgürlük serbest elbet. sadece ilk kez gördüğüm için garip gelendir.
baba oğul değilse bi sakatlık vardır en azından öle gözükür.
Bir tanesinin vurdurma ihtimali olan erkeklerdir.*
güncel Önemli Başlıklar