1. 20.
  150 kurşunla öldürülmüştür. Şu süreci izledikten sonra güney amerika’nın ortadoğuyu aratacak nitelikte ilkel olduğu kanaatine eriştim.
  ... kasik
 2. 21.
  hakkın rahmetine kavuşmuştur.aklima direkt narcos dizisi geldi.
  ... abi50kuruslukgofretlernekadar
 3. 22.
  Şu itin evladını gözaltına alırlarken neden bu kadar naziler ben onu anlamadım. Videodaki kadın rahatça polisin silahını yukarı itiyor, polis evden çocuğu sözleriyle ikna yoluyla çıkarıyor, zorluk çıkaranları gözaltına almıyor. Abi birde kırmızı halı serseydiniz bu it için.

  Olan şu zavallı polise olmuş.

  Ve ayrıca inceldiği yerden kopsun deyip, topyekûn savaşları gerekmez miydi kartelle? Kartele karşı geri adım atmak nedir arkadaş? Ohal ilan et, gir mahallelerine tankla görsünler ebelerini bakalım?

  (bkz: mardin)
  2 ... kurmay albay
 4. 23.
  Orada sıradan vatandaş olmayı hayal edemiyorum. insanlar ailelerinin güvenliğîni falan nasıl sağlıyor acaba.
  2 ... la gazoza
 5. 24.
  Narcos dizisinin eksiği var fazlası yok. Dirayetli devlet adamları olsa bir ayda ne kartell kalır ne başka birşey.
  1 ... ebu zindik
 6. 26.
  ak trollerin oksimoron olduğu durumdur. biz boşuna mı diyoruz akpkk önce oy için sonra muhalefeti sabote etmek için kimlerle yan yana diye? bir gün meydanları atatürkçülere bırakmamak için pkk'lıları sokağa salarlar, diğer gün seçim olur apo'nun mektubunu okurlar. yetmez ise kırmızı bültenle aranan teröristi trt'ye çıkarırlar. baktılar cari açık çok sıkıntılı hemen pkk'nın gümrüklerinden destek alılar. bence siyasal islam yasaklanmalı, destekçileri de afganistan'a ve yemen'e gönderilmeli.
  3 -2 ... kavunvebira
 7. 27.
  el chapo'yla ak partiyi bağdaştırarak bize tarifsiz anlar yaşatan yakalanmadır.
  3 -1 ... masklavi