1. 20.
  devlet istese bir gecede mafyayı bitirir ama yapmıyor neden çünkü hükümet ve adamlarıda parasına bakıyor, ülkeye uyuşturucu geliri geliyor diyor ve sallamıyorlar.

  pkk'yı düşünelim. onlarca yıl dağ sıçanları bir süre askerimizi şehit etti, bombalar patlattı. daha sonra ordu bu mezapotamya eşeklerini bi kaç haftada süpürdü. onlarca yıl niye bunu yapmadık o zaman? neden terörü bitirmedik? ordumuz çok mu güçsüzdü eskiden?

  özetle devlet çok güçlüdür bunun gibi 3-5 paçavrayı istese temizler ama yapmak istemiyorlar.
  2 ... bel gamzeli erkek
 2. 21.
  Polis müdürleri, müfettişleri amirleri ve senatörlerinden tutun ki bakanlara dek uzayan bir karteli bitiremezler ve bunu neye benzetiyorum biliyor musunuz fetö ile hükümetimize, iç içe yapışık ikizler gibi biri giderse diğeri de gidiyor.
  2 ... yazar cizer06
 3. 22.
  150 kurşunla öldürülmüştür. Şu süreci izledikten sonra güney amerika’nın ortadoğuyu aratacak nitelikte ilkel olduğu kanaatine eriştim.
  ... kasik
 4. 23.
  el chapo'nun yakalanan oğlu değil de, başka bir anneden doğan diğer oğlunun verdiği emirle infaz edilmiştir. zaten şehri birbirine katan da bu diğer oğulmuş.
  trajik yanı bir tarafa, el chapo oğullarını düzgün yetiştirmiş. özlük-üveylik tutmuyorlar, kardeşler arası siyaset yok, abim gebersin de karteli ben yöneteyim denmemiş. allah herkese böyle ailesini tutan çocuk nasip etsin.
  1 -1 ... iwantyoucan
 5. 24.
  hakkın rahmetine kavuşmuştur.aklima direkt narcos dizisi geldi.
  ... abi50kuruslukgofretlernekadar
 6. 25.
  Şu itin evladını gözaltına alırlarken neden bu kadar naziler ben onu anlamadım. Videodaki kadın rahatça polisin silahını yukarı itiyor, polis evden çocuğu sözleriyle ikna yoluyla çıkarıyor, zorluk çıkaranları gözaltına almıyor. Abi birde kırmızı halı serseydiniz bu it için.

  Olan şu zavallı polise olmuş.

  Ve ayrıca inceldiği yerden kopsun deyip, topyekûn savaşları gerekmez miydi kartelle? Kartele karşı geri adım atmak nedir arkadaş? Ohal ilan et, gir mahallelerine tankla görsünler ebelerini bakalım?

  (bkz: mardin)
  2 ... kurmay albay
 7. 26.
  devleti kapatıp gitsinler.işleri kartele devretsinler. ne boka yarıyor devlet amk.
  ... donjuan5
 8. 27.
  Orada sıradan vatandaş olmayı hayal edemiyorum. insanlar ailelerinin güvenliğîni falan nasıl sağlıyor acaba.
  2 ... la gazoza
 9. 28.
  Narcos dizisinin eksiği var fazlası yok. Dirayetli devlet adamları olsa bir ayda ne kartell kalır ne başka birşey.
  1 ... ebu zindik
 10. 30.
  ak trollerin oksimoron olduğu durumdur. biz boşuna mı diyoruz akpkk önce oy için sonra muhalefeti sabote etmek için kimlerle yan yana diye? bir gün meydanları atatürkçülere bırakmamak için pkk'lıları sokağa salarlar, diğer gün seçim olur apo'nun mektubunu okurlar. yetmez ise kırmızı bültenle aranan teröristi trt'ye çıkarırlar. baktılar cari açık çok sıkıntılı hemen pkk'nın gümrüklerinden destek alılar. bence siyasal islam yasaklanmalı, destekçileri de afganistan'a ve yemen'e gönderilmeli.
  3 -2 ... kavunvebira