bugün

an itibarı ile başlatmış olduğum kampanyadır. sansürü delmenin iyi bir yolu bence. ekşi gündemindeki başlıkları olduğu gibi buraya taşıyalım. herkes bir başlık açarsa bu iş hallolur.
Mümkünse buraya taşıma.
Böyle bir şeyi yaparak niye kendimi yorayım
Ekşi sözlük yansa söndürmek için üzerine bile işemem amk
Beter olun.
Kendi lağım çukurunuzu buraya taşımayın, zaten kalitesiz bir sözlüktü kapanması iyi oldu, hatta geç bile kalındı.
Hayırlı işler.
ben de bilgi içerikli başlıklarımı oraya taşımıştım tersine.

(bkz: usualsuspects2)
insana sinir krizi geçirtebilecek olan kampanyadır zira "Türk kadınlarının sohbetinin kısır olması" şeklinde bir başlık Uludağ sözlüğün kalitesini düşürür.

Evet bundan sonra beni çabucacık yazar yapan Uludağcıyım! Yaparsa yapar Uludağ yapar.
taşınılan başlık altında yazılanları da taşıyacak mıyız ?
hani ulu da bulunan yazarların kendi fikirleri yokmuşcasına iletilmiş ya bu istek ondan dedim. ya da direk uludagsozluk.com giriş yapıldığında ekşi açılsın.
tırıvırı bir istek.
Bence buradaki kezbanları oraya geri yollayalım.
gördüğüm kadarıyla şuanda olandır. özellikle altın değerinde başlıklar var bilgiler içeren. onları taşısak iyi olurdu.
bu aralar populer cevap vereyim: nasıl yapcaz ablam onu be.
kisiye hakaret icerikli basliklar olmadigi sürece sorun oldugunu düsünmedigim ama bel fitigi sebebiyle tasima islemlerinde destekci olamayacagim bir kampanya.
ekşiciler buraya gelsin. başlıklarını niye taşıyorsun .
iyice yerleşecekler anlaşılan..
(bkz: merhaba ben ssg sorularınızı cevaplıyorum)
Lütfen başlatmayın buranında kalitesini düşermeyin, kendi lağım çukurunuzu buraya taşımayın mümkünse ekşi sözlük'te hep kapalı kalın tanım:bir yığın solculuk, düşünce ifade özğürlüğü, gibi algılarla kendi milletine söven kendi ülkesi'nin dini değerlerin'den yoksun ekşi sözlüğü siyasi arenaya çevirmiş, geneli sol görüşlü arkadaşlardır, birde çok fazla espri yapıyorsunuz lütfen yapmayın,gülmüyoruz çünkü, en büyük korkum ise bu ergenlerin uludağ sözlük gibi kaliteli bir sözlüğe gelip buranında kalitesini düşürmeledir, umarım öyle birşey olmaz, aralarında kaliteli iyi niyetli gerçekten bilgi irfan sahibi arkadaşları tenzih ederim.
Çok önemli, çok yararlı ve çok güzel hizmetler demektir.
yani uludağ ı da ekşinin yanına gömeceniz.
muhtemelen uludağ sözlük'ün de bloklanmasıyla sonuçlanacaktır.
"Bunu kiminle, 132 online ile mi yapacaksınız?.." sorusunu akla getiren önerme. Ne ekşinin çoğu yazarı buraya gelir nede uludağın mevcut moderasyonu kafa yapısı sistemi ve işleyişi buna müsaittir. Ha değişir mi? Değişir. Ama burası değişmez. mevcut durumu lehine çevirecek kafa ismailde var mı derseniz, nerde zall da o kafa derim..
güncel Önemli Başlıklar