bugün

ya verin şunun entrysini allahınızı seviyorsanız ya.
teşekkür ederim sözlük yönetimi yazar an itibariyle uçurulmuş. teşekkürler hak edene hak ettiğini verdiğiniz için. bu arada verdiğiniz karma için de ayrıca teşekkürler.
görsel
görsel
görsel

Şu 2 entryi bile kendi aklıyla düşünemeyecek ve çalacak kadar gerizekalı daha ispat istiyor musunuz? Buna rağmen hala aptal aptal konuşanlar var. Şöyle bir gerizekalıyı mı savunuyorsunuz?
Böyle bir şey varsa her türlü emek hırsızlığıdır yapana yazık ama şöyle bir problem var. Senin şu kopyalanan entry senin karma tam olarak kaçken kopyalandı? Hayır şundan soruyorum, eğer sen bu sözlüğe üye olurken kopyalandıysa o işten bir şey çıkmaz. Bunlar seni şirin baba olarak yollayacaklar buradan belli olmuş. Şirin baba olana kadar davanın peşinden koştuğun için de seni ayrıca takdir ederim delikanlı. Haydi selametle.

(bkz: Uludağ sözlük işsizler mangası)
amerikan başkanı dahil herkese haber salalım mı bir de?
görsel
kendini ünlü köşe yazarı sanan kerkenez beyanı. evet...
buradaki gündemde bulunan başlıkların yarısından çoğunun ekşiden araklandığına sürekli şahit olduğum için şaşırtmayan durumdur.
tesla bile bu kadar ağlamamıştır amk, sanki sidikle giden araba yaptın...

(bkz: tacımızı çaldılar)
sanırsın kitabını korsan basmışlar, yazarda korsan kitapçıda kendi kitabını görmüş amk.
Yalnızca bir günah vardır, tek bir günah. O da hırsızlıktır. Onun dışındaki bütün günahlar hırsızlığın çeşitlemesidir... Bir insanı öldürdüğün zaman, bir yaşamı çalmış olursun. Karısının elinden bir kocayı, çocuklarından bir babayı almış olursun. Yalan söylediğinde, birinin gerçeğe ulaşma hakkını çalarsın. Hile yaptığın, birini aldattığın zaman doğruluğu, haklılığı çalmış olursun.

Kendisine ait olmayan bir şeyi alan insan, bu ister bir can olsun isterse bir dilim nan(ekmek) adiliktir. Çalmaktan daha kötü bir suç yoktur...

Halit Hüseyni
basit bir konu değil.
entry tarihleri yazının aslında kime ait olduğunu ispatlıyor.
ama cff denen copy pasteçi sahtekarı baş tacı yapmış bir platform burası.
orijinale alerji var.
ciddi bir adilik.
Adam bildiğin Arka Sokaklar ekibine layık bir hırsız çıkmış ahah.*
Lan olm/ kızım nasıl değişik bir tipsin? Hadi bir iki entry çok beğenirsin popüler olmak için araklarsın (sonuçta biz de başka yerlerden okuduklarımızdan esinleniyoruz) ama her şeyi yürütmek ne demek.

Bir şey değil Uludağ Sözlüğü de küçük düşürüyor. Tabi Moderasyonu tabi Zall'ı da. işlem yapmazlarsa kendileri başka bir sözlükten arak yapanların doluştuğu, fikri mülkiyet hakkı hırsızı üyeleri olan gariban bir sözlük olarak anılacak.
Size yürüyor olabilir.
nick' inde sevgi olan birini bile insanlardan soğuttunuz ya helal olsun size. gerçi ben olsam'' güzel yazmışım insanlar çalmış'' diye düşünürdüm.
günümüz insanının düşünce yapısı bu yoksa'' çiftlikbank'' gibi kuruluşlara insanlar neden para yatırsın ki. üretmeden kazanmak basit geliyor insanlara...
artık sözlüğe derdinizi sikeyim butonu şart oldu.
görsel
görsel
görsel
görsel
Çok da umrumuzda senin entrynin çalınması he.
sebebini merak edenin üç gün uyuyamadığı olay.

lan olum cidden merak ediyorum, neden? ne gibi bir getirisi var söyle lan lütfen.

çaldığına değse, diycem yaptığı yanlış ama karaktersiz biri için mantıklı. e bunun getirisi de yok ki.

neyse takipteyim. bakalım benimkilerden çalacak mı? heyecanlı bi' durum.

bu arada şunu şöyle düzeltiniz:

(bkz: ekşi deki entry min izinsiz kullanılması)
Hırsızı savunan hırsızdır. Demek ki savunanlarda o potansiyel var. Sadece benimki olmuş olsaydı beyinsiz der geçerdim ama bütün entrylerini ekşi sözlükten çalmış hepsini beynin alıyor mu? Sence normal mi bu? Madem o kadar önemsiz görüyorsun sözlükleri ne işin var burda?
Nerden bilelim senin başkasından çalmadığını mı? Ekşi sözlük bura gibi değil eğer öyle bir durum olursa anında uçurulursun. Ayrıca biraz beynin varsa eğer ben çalmış olsam bu kadar peşine düşüp gündeme getirmeye çalışmazdım. Ama demek ki yok. Ayrıca buna neden ihtiyaç duyayım beyinsiz değilim, düşünebiliyorum.
nerden bilelim senin başkasından çalmadığını???
entry'i yazarken video çekseydin inanırdık.

bomboş isyan.
Çalıntı değil, cümle benzerliğidir o
https://eksisozluk.com/ul...entry-kullanmasi--5603956 ekşide başlığını açtım orda da ispat ettim. Eğer bu durum düzeltilmezse bir rezalet başlığı açacağım. Bunun peşini bırakmayacağım. Vizyonsuz, adi hırsız!
Copy paste yaptığı iddia edilen yazarın hiç bir yorumda bulunmaması/ bulunamaması da ilginç.
Bir de 551 karma toplamış. işe bak sen. *
Kız bir yazarsa sorun değil Ulu'da kız olunca her şey hoş görülüyor, hatta haklı bile bulunur. *