bugün

artık sanal dünyada iyiden iyiye kendisine yer bulan deyim.maksat ne bilmiyorum.
sana hiç yakıştıramadım.
Sürekli kadın haklarından bahsederler, kadının özgürlüğüne vurgu yaparlar tek amaçları Sözlükten bi kızı ayarlayıp çakmaktır. Kesinlikle evlenmek yuva kurmak amaçları yoktur. Her türlü haltı yemeyi, her pisliği yapmayı özgürlük olarak görürler. Kullandıkları klişeler vardır örneğin bekaret bacak arasında değildir, burada amaçları bekareti önemsizleştirmek ve kendi çıkarları doğrultusunda kızları kullanmaktır.
Milli iradeye kesinlikle saygıları yoktur. Seçimlerde ak Parti ye oy veren vatandaşları Bidon kafalı, göbeğini Kaşıyan adam olarak görürler.
iki tane kitap okurlar dünyanın en entellektüel insanı zannederler kendilerini.
(bkz: öyle deme iyi çocuklar aslında)
zamanında yeni kurulmuştu bildiğin... ben icq falan takılıyordum. arkadaşların internetcafe vardı ben bakıyordum arada... onlar üye oldu, hatta direk ssg kabul ediyodu üyelikleri ertesi gün.
şöyle bir baktım...

dedim "ulan deli mi zikti girdi mirdi bir ton şey yazıp durucam"... hiç ilgilenmedim bile, ilgim de yok hala.

ha burda niye yazıyon diyen olursa... deli zikti sonradan...
burası rahat, havadar... kendim neyse oyum... kasamam onca malı davar, sidik yarıştıran varken orada.
görsel