bugün

ekşisözlükte bir yazarın onay alması yaklaşık 2 seneyi bulurken uludag sözlükte bu sürenin 1 ay olmasının sonucunun meyvesi yazardır.

(bkz: nerden mi biliyorum)
(bkz: 2 sene mi) sen ya çok iyimsersin ya da matemetik bilmiyorsun denilecek yazarlar.
ekşi sözlükte yazar olur olmaz buradan defolup gidecek eziktir. sırf ekşiciyim diye böbürlenmek için yazar olmaya çalışmaktadır. ama boşuna sevinmeyin bebeler ekşicisiniz diye kızlar direk vermiyor. hem biraz para biriktirin satıyor o açlar yazarlıklarını.

aaaa bakın hayran olduğunuz adam karakterlerini satıyor.

düşünün...

midemi bulandırıyorsunuz....
(bkz: sözlük yazarlarının geleceği görmesi)
Bir tanesi de benim. Burada 3 saatte yazar oldum ve şaşırdım. Orada 3 aydır çaylağım. Ve hala sıram 9bin falan. Bir ara 8 bine kadar gelmiştim ama malum çaylaklar patlamıştı. Geriye gitti sıra yeniden. Zaten orada sıralamayı bir türlü çözemedim bir ileri beş geri gidip geliyorum.
beni de yazın listeye. Böyle saçma bi sistem görmedim. Aylarca bekletilmez ki bi insan.
raskolnickovun de aralarında olduğu yazarlardır. ekşide yazar olunca buradan defolup gidecektir birçoğu.
Benim de an itibariyle içinde bulunduğum durum. Caylak onay listesinde 25000. Sıradayım.
uludağ sözlük yazarların hepsi.
ekşi sözlük hesabımı satmış olduğum için çaylakta olmuyorum.
birisi de benim. çaylak sıram 8000.
bir yıl sonra yazar oluyorum galiba, bilemiyorum altan.