bugün

15121 entry girilmiş an itibarıyla.

bu elitist gavatların tam istedikleri koşullar oluşmuştur, şimdi efendim bunun sebebi,

- türk halkının yüzde 98 bu diziyi izlemiyor bunlar cahil yeaaa

- yabancı dizi çok alengirli yeaa

-sadece biz izliyoruz, biz çok enteliz, .... böyle uzar gider allahtan dizi bok gibi bitti de göt oldu yavşaklar.

edit: aaramızda ekşici var beyler, eksileyip duruyo.
(bkz: lost ne la) *
dizinin sonunu bile bilen kişi beyanı. ulan sen de izlemişsin ya, güldürdün gece gece.
bu kadar entry o sona komik kaçmış ya hadi neyse.
Lost'a girildigi soylenen,lakin apacik baska bir yere girmis oldugu asikar entry sayisidir.
Bu dizinin entel bir yani yoktur ayrica. yayinlandigi donem gayet basarili, dolayisiyla da populer olmus bir dizidir. Kurguya sahip bilimkurgu yapimlar izlemek entellikse,he ondaniz tamam!
Breaking bad yeni kurbanı bu gavatların. Orospu ettiler diziyi.
yerindedir az biledir bu kadar ici dolu diziye ayrica hayatinda sadece gercek kesite yorum atan birinin actigi basliktir anlasilan o ki.
işsizlerin ekşi sözlükte olduğunun belirtisidir. 15126 tane enrty girilmiş
(bkz: elitistizm)
lost izlemekle entelliği niye bir tutarsın ey ulu yazarı, dizi konusu itibariyle merak uyandıran biri diziydi ve 6 sezon çekildi, yanlış hatırlamıyosam bir bölüm de 40 dakika kadardı ki bu süre türkiye için az olsa da yabancı bir dizi için oldukça uzun, velhasılıkelam bu diziye bu kadar entry girilmesi gayet normal, abes olan senin sikindirik düşüncen.

bitti.
lost izliyceğine kayp izle.
yavşak ekşici elistist entellerin eline bi dizi geçmesin ameke bokunu çıkarırlar. marjinal olacağız diye götü verir bunlar.
23 Mayıs 2010 itibariyle final yapan dizidir. hala entry girilmektedir. artık sigara gibi alışkanlık hali almıştır o başlığa entari girmek.
Lost'un tırt olduğunun kanıtıdır.
babam da entelmiste haberim yokmus dedirtir .swh bir de her durumda eksi de yazar olanlara laf atma aliskanligi.
Yalama olmuş eksicilerin, koyun olduğun net kanıtır bu sayı.
Saçmadır. Yalnız, ben de biliyorum dizinin sonunu amma tek bölümünü bile izlemedim. Sürekli bradaaa diyen desmont varmış bi onu bilirim. Ha bunları nerden biliyorum, arkadaşlar dizinin finalini tartışırken öğrendim. Yanımda tartışıyolardı. Bu yani.

--spoiler--
Herkes ölüymüş lan aslında. Tanrı onları sınıyomuş cennet cehennem için. Hiçbiri kurtulamıcakmış aslında.
Yanlışlarım olabilir. Benim anlayabildiğim bu kadardı.
--spoiler--
ekşi sözlükteki yavşak sayısından bieaz az olan olan entry sayısıdır.