bugün

kıyısını köşesini değiştirip, vakit kaybetmeden başlık açan yazarlar silsilesi.

bir de rahatsız olmazlar ki, sormayın. şirinlik yapar, kem küm eder, yine de ''ben yaptım'' havasından bir nebze olsun eksilmezler.
-nerede hacı.
-burada müdür.
-burası neresi hacı.
-ebenin amı müdür, ben biliyor muyum neden bahsettiğimi, gel bir ufak açalım anasını satayım amaçsızca dolanıyorum yollarda. kabız olmuşum, özet olarak bile çıkmıyor kıçımdan bok.
dombili ve taocudur kendisi.Hatta duz adamdır.Pena bile olabilir gerekirse.Ya da içimizdeki ssg'dir.
"burada gördüğü başlığı orada açan yazar" tercih edilir.*
(bkz: eşekoğlueşek)
· eksi den baslik calan ruhsuz yazar ...
· eksi sozluk ten baslik calmak ...
· eksi sozluk ten baslik klonlamak ...

hepsi doludur...

ayrıca hepimiz ekşiyiz...
bir bakıma özentilik yapan yazardır.ha orda görmüştür,hoşuna gitmiştir, "okur kardeşlerime bi güzellik yapayım" ya da "uludağ sözlük bu başlıktan mahzur kalmamalı mutlaka yazmalıyım bunu" demiştir ve açmıştır başlığı,o ayrı..*
(bkz: eeh yettiniz lan)
(bkz: ezik)
yurtdisinda gordugu guzel bir dukkan veya urun mantigini "ulan bu turkiye'de ne gider bee" diyerek ulkesine getiren girisimci, heyecanli ama az bilen ve global dunyada bilginin hizli hareket edebildigini cakamamis isadami hareketinin sozluk versiyonudur.
açmazlarda olan yazardır.bulunduğu yerden bir çıkış arayan yazardır.ha tanımam etmem o ayrı.
(bkz: intihal)
(bkz: fikir hırsızlıgı)
(bkz: ezik)
açılan başlık bilgiye dayalı ise mazur görülmesi elzem olan , fakat yoruma dayalı bir başlık ise şiddetle kınanamasında sözlük gelişimi için faydalanılacak yazardır.
iyi yapıyordur. Hepimiz her an ekşi sözlük'ü okuyamıyoruz, orada gördüğü güzel ve ilginç başlığı buraya taşıyarak, bizi de haberdar etmiş oluyor. Ha çok subjektif ve esprili bir başlıksa, bu benim başlığım diye caka satıyorsa o zaman hoş değil tabi.

Bütün sözlükler birbirinden başlık çalıyor zaten.
ekşi sözlükte var diye başlık açmamak salaklığını yapmayan akıllı kişidir. Hem arayan daha kolay bulur başlıklar aynı olunca.