bugün

kibirli bir havası var oldum olası, Uludağ sözlük bana daha sıcak geldi tanıdığımdan beri.
kadrolu yazarları var sanırsam. bir ara ota başlık açılıyordu. şaşırmadım. maydonozgiller, teregiller şekilinde. *
ilk aşkım. *
ssg nin doğum günü için bambaşka bir şekilde okurların, yazarların karşısına çıkan sözlük.

vay be, ulan adminlik de çok acaipmiş. alçakgönüllü bir adminimiz var lan, değerini bilelim. biri yazarını alenen hedef gösterir, öteki doğum günü için sözlüğün şaftını kaydırır. zall sadece bizim için çalışıyor. ağlamıyorum lan.
mesaj arşivleri taş gibi yerinde durmaktadır. lan yoksa sıra onlarda mı?
umarız ki bir günlüğüne bu iğrenç buglı haline geçiş yapmıştır, zira gözüken son sayfalarına tıklıyoruz, bomboş diyor, saçmalıyor. yazar rumuzlarının ilk harfleri gereksiz şekilde büyük yapılmış, afallatmıştır.
şaftının kaymasını ciddiye alan gençler burdan yaksın:
(bkz: 21 aralik 2006 eksi sozluk te darbe)

"lan yoksa.." dediğimize aldanmayın. sazan olmayın canlar...
kapanana kadar hep zirvede kalacak, 1 numara olarak hatırlanacaktır.
lise veletlerinin 1990ların sonlarında yaptıkları site çeşidini andıran site,o tadı nasıl yakalamışlar hayret doğrusu*
ben dugmesine basinca ssg cikiyor. bir an kendimi ssg sandim valla.
yazarlariyla ta$ak gecen site, yok dogum günüymü$, iyide bunu kutlamak sözlügün saftini kaydirip sazan yazarlari izleyerek göbek ve yumurtalik kasimakla mi olur...e ama adam hakli kendi mali, sikinin yönünde oynar istedigi gibi.

not: ayni yaziyi orda yazmaya götüm yemiyor.
not2: ssg harbi topsun olum.
insanı bir ay boyunca yine piyes olayı ve ilgili başlıklarla sıkacak sözlük. hayır kalitenin düşüşünden rahatsızsın, facebook sollamış, neden kaşınıyorsun. doğum günü süper, ilginç ama insan bu kadar sazan için bir not düşer. anlamayan var hala.
an itibariyle ben butonu aşınmasına sebebiyet veren sözlüktür.
abi sözlüğümüzü patlattılar, diye msn'imi aşındıran lavuklara az bile yapıyolar dedirten sözlük. (bkz: ssg nin yeri üst katta aile salonumuz vardır)
orda yazarligim olmasina ragmen, su an icin tiksindigim mekan, iki nedeni var, birincisi böyle absürd bir saka/geyik ne haltsa yapmalari (ssg yapiyor ya da baska yetkili, ayni sey), ikincisi buna alet olan hatta gönüllü olarak 1 saatte okadar sacmaligi ortaya seren, komik oldugunu sanan, tarifi imkansiz yazarlar toplulugudur.
bazen insan baskasi yerine utanir ya hani, öyle bir sitedir bu, yazarlarin yerine ben utaniyorum, ayiptir ya bu kadar mi düsük yas ortalamasi (zeka yasida olabilir).
16 bin kusur caylakla resmen t.ssak gecmis olusumdur. bundan sonra verecekleri yazarligi da istememekteyim ayip denen bir seyden haberdar olup olmadigini merak ettigim, yonetime sahipler sanirsam, ama kabahat onlarda degil hala bu sakaya maruz kalip, onu savunanlardadir...

(bkz: essek olana semer vuran cok olur)
iyi ile kotuyu ayirtedebilme muhakemesinin en kolay yapilabilecegi sanal ortam. soyle ki ; baskin oran, ufuk uras, akin birdal, elif safak, orhan pamuk vs zevati hakkinda yazilan sayfalar dolusu entryi tek tek inceleyin. girilen 100 entryden 99 tanesi bu makuleyi over mahiyettedir. yani bu zevati hic tanimayan, hatta isimlerini bile ilk kez duymus bir insan bu insanciklari summe hasa peygamber sanir. Kim bu adamlar ? pkk'nin uzantisi oldugu artik genelkurmay baskanliginca bile kabul edilen bir partinin sozde vekilleri, turkler'in 1 milyon kurt ve ermeni'yi kestigini iddaa eden, ancak avam takiminin edebi zevkine hitap eden 2 yazar dokuntusu ve bilmem ne...

hulasa edersek eksi'de eger ki biri hakkinda cogunluk tarafindan olumlu gorus belirtilmis ise, o adamdan bu memlekete hayir gelmez. eger ki birilerine fasist, irkci, kafatasci yaftalari yapistirilmis ise iste o adam bu ulkenin oz evladidir. nokta.
bu kadar çok entry girilince çeyiz sandığım. *
an itibari ile foruma dönmüs, uludag sozluk coluk cocuk yuvasıdır derken bi anda oyun parkı haline gelmis sözlük klonu.
dün gece yine saçmalamış olan sözlük.
uludağ sözlük hakında küfür soruşturması açması muhtemel sözlük.
(bkz: çaylak burada ekşi nerede)
üyelerine , antisourtimes'ten daha anlayışlı davranan katılımcı sözlük.
ssg'nin reklam paralarindan zengin ve meshur oldugu sözlük.
(bkz: zenginin malı züürdin cenesini yorarmış)