bugün

8 yıllık üyeyim. 28094. sıradayım.
hergün düzenli 10 tane entry girersem hesaplamalara göre 8 yıl sonra yani 2030 yılında yazarlığa yükseleceğim.
Hic artislik yapmayin eksi buraya 10 bin basar
Hani orda gordum 10 basliktan 9 tanesine yazasım geliyor (tabi hesabım olmadı aklima gelince icimdeki yorum aşkıda olece kalıyor o ayrı) ordan cikip buraya giriyorum belki bu sitedede vardir 1 2 guzel soru diye yok abi yazicak konu bulamıyorum bilmiyorum belkide yaşima hitap etmiyor bilmiyorum
Adamlar her guncel trend gundem konulari tartisiyor mac muhabbetimi arıyon kralı var bunlar cekiyor ilgimi benimde..
yaklaşık 1 senedir 30 bin deyim. ayıp ama.
Yasakçının tekiyseniz 1 aya yazar yaparlar, evet.
ekşi sözlük bok çukuru olsa da bunun için sıra beklemek fuzuli olsa da bekliyorum sanane be dalyarak sanane. bu başlığa her sıra yazışımda kendini bi bok zanneden çıkıyor. başlıkla ilgili yazmıyorsan siktir git.
Her gün gir çık yapılarak hızlandırılabilen listedir. Ama ekşi sözlüğün de uludağ sözlükten farkı kalmamıştır kalite olarak.
8 aydır 30 k lardayım. bir inmedi gitti. taktikleri olan varsa aydınlatabilir.
27. sıradasınız diyor, amk ibneleri bu kadar beklettikten sonra onaylanmadı demezler inşallah.
Ben orada yazarım. Hiçbir numarası yok. isteyene hesabımı hediye edebilirim, zaten kullanmıyorum.
politik yorumlardan kaçının. online olma sürenizi arttırın. düzgün ve yalın tanımlar girin. tanım önemli!
şayet ki ekşi'de yazar olma niyetiniz var ise, bu dediklerimi dikkate almanızda fayda var.
1 yıldır 18.000 den hala 16.000 nci sıradayım sanırım 80 yıl sonra yazar olabilirim.
an itibariyle 40.500 deyim. azar azar ineceğiz bakalım hayırlısıyla yeni milenyum çağına kadar yazar olmuş oluruz inşallah.
Cok kabız bişeydir. 2 senedir anca 18 binde bekliyor. insan ömrü zaten ne kadar orospu çocukları.
Benim onaylandı, çaylak yediğim zaman oraya kaçıyorun
Seneler önce açtım o sıra burada yazayım dedim daha girmedim. Oraya girecek entelektüel entry birikimim de harcandı burada. Geöen ni girdim 145.000. en son entrymde de mühendislere entelektüel biçimde yürümüşüm.
hesabı 3-5 gün önce açtım şu anda 41.300 bandında. en son 44.000 di.
40 - 50. sıralar arasında gidip geliyor.
Yedek hesap 30 binde. Yazar olunca satarım.
48 bindeyken bıraktım ekşi sözlük'ü umarım yazar olursunuz.
45. sıraya düşmüşüz, o kadar bekledik inşallah bi yamuk yapmaz ibneler.
sıra bekleme muhabbeti yapanlara da kafam girsin.
ekşiye çok fazla ergen nüfuz etti. düşen yaş ortalaması orayı bitirdi.

edit: gidin ucuza bi hesap alın. boşuna beklemeyin.
Güzelim hesabımı silip yok olduğum site, bşr çok güzel anımın olduğu çok insanla tanıştıgım eskiden harika olan ortam. Şimdi ise siyaset meydanı, inci sözlük ve tinker tinder mı neyse işte onun karışımı saçma sapan birşeye donuşmuş durumda.
seneler oldu an itibariyle 75. sıradaymışım.
bu algoritma denen zımbırtı bir bana mı patladı, herkes bir sene içinde yazar olmuş. çıksın da gidelim artık amk.

samimi, içten diye diye bokunu çıkardılar uludağ sözlüğün.
onay neye göre yapılıyor belli değil. çok da tın. .
1 aydır 48-44 bin arasında gidip geliyorum. yavsak sıra ilerlemiyor.