bugün

Ekşi yazarı diye böyle bir böbürlenme görmedim, gören de brad pitt gözünden ulu kızları anlatılıyor sanacak.
Susun ve okuyun sadece, ekşi yazarı bir şey anlatıyor.

Yazarın gözü ve kızlar hakkındaki hikaye.
uzun yazmış okumadım.
sözlüğe neden ara verdiğimi hatırlatan başlıktır teşekkürler efenim.
tamamen bir fiyasko. uludagda 3-5 tane kezban çıkıp ölduresiye yardırıyor, gundem olmak için yapmadığını bırakmıyor, dışardan bir adam geliyor butun kızları suçluyor. belki ekşisözluk gundemi burası kadar rezalet olmayabilir. sonuç olarak bu rezaleti temizlemek için herkes tarafından tanınan o kezbanları temizlemektir. bu kadar basit.
ağzında salya sümük, eline kız eli değse nabzı hiper tansiyone götürebilecek bir ekşi sözlük yazarı yeni uludağsözlük yazarımsı beyanatıdır.

(bkz: la bir silktir)
Ha ha ha hassiktir!
Olm ekşi'de yazan kadınların yaş ortalaması 39 amk! Çoğu da sapkın abaza. Gerçi fular falan takıyor ipneler ama erkekleri de aynı.
Daha geçen bi çift meme gördüler, bi hafta gündemden düşmedi lan mevzu!
Ekşi yazarı gözüymüş, gözlerini sikiyim ben onların.
Oğlum baaak git buraya kızlarımızı kesmeye mi geldin bacaksız....
uludağda gördüğü birkaç kız yüzünden sözlükteki bütün kızları eleştiren, kendine bizden ayrı bir dünya oluşturup kendini yüksek mertebelere koymuş, "ne kadar olgun fikirlerim var yea" diye dolaşan yazarın gözünden nasıl görünüleceği takılması gereken en son şeydir sayın uludağ halkı.
ekşi'de yeni yazar olmuş hevesli birey ifadesi.

ulan.*
Entry'i okurken yaban tv belgeselini seslendiren abiler gibi bir hava icine girdim. Oysa, is bu entry giriline kadar avima sinsice yaklasiyordum. Saka lan saka, yillardir burdayim sirf nickname icin diyaloglara elbette denk geldim ama bu biraz ikili diyalog meselesi.cok seyapma yani, takma yani.kezbanlar ve hanim hanimcik kizlar olarak ikiye ayirip carpanlarina boluyorsun ve hooop ortaya eksili kofte gibi bir sey cikiyor.neyse bu sulu kofte tarifine daha sonra home tv'den devam edicem. Pardon burasi uludag imis. Gidim biraz eksi'de demec verim.. belgesel kivaminda cooll diyaloglar cevireyim.wuuuhuuuu.
(bkz: harun abiler)
Herkesin derdinin o şu bu değil net bir şekilde kız olduğunun beyanıdır. Kızlar diye ayırıp yapılan bir yorum çok çirkin.
Haklıyken haksız duruma düştüğün noktalar oldu yok yere. Yakışmadı.
velev ki yeni ekşici bir piç ama söyledikleri yalan ya da yanlış mıdır ? asıl mevzu şu ki yalova kaymakamı bile olsa şu lafları eden adam yerden göğe kadar haklıdır. aklı başında insanlar burayı ciddiye almamakla beraber ekşinin çaylaklık sırasında zaman geçirdiği bir park olarak kullanmakta.
Bi coğumuzun ordada hesabı var şimdi artistlenmeyr gerek yok.
(bkz: okuyamadım kardeş durumumuZ yoktu)
Ekşi sözlükte yazarmış sanırsın hergün atomu parçalıyor! Bu kadar karı-kız muhabbetini döndüren kimler acaba? Yada onlara bu fırsatı veren kim? Cevabını vermeye gerek yok sanırım hepimizin malumu.
Şimdi ben iki sözlükte birden yazan biri olarak ekşi yazarı sıfatıyla düşünmeye çalışıyorum ama tam o esnada bi Gülme geliyo. Büyük ihtimalle sebebi bacınızla şu lukin. Diğer kızlar alınmasın.
önce güldüm sonra bastım eksiyi.
apaci dansi yapan eksi sozluk yazarlarini unutmadik. siz otel kapisi onunde kuyruga girmeyi iyi bilirsiniz. eksi sozlugun kel ve fodul yazari kalkmis utanmadan uludag sozluge dil uzatiyor. cok ironik.
Vay amk dedirtti.

--spoiler--
şimdi ben iki sözlükte birden yazan biri olarak ekşi yazarı sıfatıyla düşünmeye çalışıyorum ama tam o esnada bi gülme geliyo. büyük ihtimalle sebebi bacınızla şu lukin. diğer kızlar alınmasın.
--spoiler--

Şimdi sen iki sözlükte yazıyorsun ya herkes sana benzeyecek.

Bu arada, keşke sen yazmasan birader ya.
(bkz: nefes alıyorsa sorun yok)

sonuçta erkek erkektir. ha ekşi, ha ulu.
kadınları farklı platforma göre kategorize edip aşağılamanın yani yine bir orospu çocukluğunun dedikodusudur.

ekşi kızı entel uludağ paçoz, kezban falan. Komiksiniz. Haydi diyelim doğru. Dediğiniz gibi kızlar kızım diye bas bas bağırıyor falan. Ee sen niye atlıyorsun derler o zaman adama? O kız olduğunu belli ediyorsa etsin sana ne? Sen yazmana bak. Yoo burda suçlu sizsiniz kaltak erkekler. Sikinizin keyfine uyup o bas bas bağırıyor diye yaftaladığınız kadınların mesaj kutusuna saldırıyor resimlerini arıyorsunuz bu sözlükte. Eğer burda bu kadar çok orospu evladı erkek yazar olmasaydı o ilgi manyağı dediğiniz kadınların nick altları bu denli dolu olmazdı. Onlara yavşayan ya da prim veren sizsiniz gevşekler.

Kısacası aslında eleştirdiğiniz kadın değil erkek. Capisco?
yönetimin sayesinde g.tleri yerden 2 metre yukarıdadır.
tamam böyle ergen yatağında bir kaç bayan iyi gider
enazından havayı değiştirir ama bu yönetim sayesinde
k.kum var öyleyse önceliğim var kıvamına gelmişler, hayırlı işler.
Ne güzel entry giriyorsun
Aynı şiir gibi
Hiçbir bok anlamadım
Burda kız mı varmış?
Varsa benim neden
Haberim yok AMk?
güncel Önemli Başlıklar